Ανοικτές θέσεις εργασίας Μπισκοτοποιία ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε
![Ανοικτές θέσεις εργασίας Μπισκοτοποιία ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε](https://ergasia.gr/wp-content/uploads/2024/01/papdopouloy-images.png)
Κοινοποίησε το
Ανοικτές θέσεις εργασίας Μπισκοτοποιία ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε
Ανοικτές θέσεις εργασίας Μπισκοτοποιία ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε
Η Ε.Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ιδρύθηκε το 1922, και με τη σιγουριά μιας πρωτοπόρου και σύγχρονης βιομηχανίας τροφίμων, βαδίζει για πάνω από έναν αιώνα σταθερά στον δρόμο της ανάπτυξης, πιστή πάντοτε στην φιλοσοφία: καινοτομία, ποιότητα, σεβασμός στον καταναλωτή, ήθος και αριστεία. Με βάση αυτές τις αξίες έχει δημιουργήσει μια ουσιαστική σχέση ζωής με τους καταναλωτές της. Διαθέτει 4 εργοστάσια και 1 κέντρο Διανομής, απασχολώντας πάνω από 1.500 εργαζομένους και δραστηριοποιείται σε 5 κατηγορίες – Μπισκότα, Ψωμί, Αλμυρά & Κράκερ, Αρτοσκευάσματα, &Μπάρες Δημητριακών , Μετρά δεκάδες βραβεύσεις σε ελληνικές και διεθνείς εκθέσεις και τα προϊόντα της ταξιδεύουν σε περισσότερες από 61 χώρες και στις 5 ηπείρους, με αιχμή του δόρατος τα Caprice.
Οι άνθρωποι της Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. αποτελούν διαχρονικά το πολυτιμότερο κεφάλαιο της Εταιρείας και εργάζονται καθημερινά με γνώμονα το όραμα της:
«Να δημιουργούμε και να προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας, διατροφικής αξίας και γεύσης, ανταποκρινόμενοι πάντα στις ανάγκες των ανθρώπων για καθημερινή, ισορροπημένη και απολαυστική διατροφή».
Η Εταιρεία φροντίζει να παρέχει ένα ισορροπημένο εργασιακό περιβάλλον που καλλιεργεί κλίμα γόνιμου διαλόγου και συνεργασίας, με στόχο την επίτευξη αμοιβαίως καλής πίστης και κατανόησης. Προσφέρει στους ανθρώπους της δυναμικές προοπτικές εξέλιξης και ίσες ευκαιρίες προόδου, με σεβασμό στον άνθρωπο και τη διαφορετικότητα.
Τέλος, η Εταιρεία συμμετέχει ενεργά στην ανάπτυξη του τόπου, επενδύοντας, παρέχοντας θέσεις εργασίας και ενισχύοντας την ελληνική οικονομία και ανάπτυξη με κάθε δυνατό τρόπο. Παράλληλα, αποδεικνύει έμπρακτα μέσα από πρωτοβουλίες που εντάσσονται στο πλαίσιο του προγράμματος Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης, ότι αφουγκράζεται τα προβλήματα της κοινωνίας και προσφέρει χαμόγελα με κάθε τρόπο και σε κάθε ευκαιρία, συμβάλλοντας σε ένα καλύτερο αύριο.
Για περισσότερες πληροφορίες www.papadopoulou.gr
Ανοικτές θέσεις εργασίας
Ταύρος, Αθήνα, Ελλάδα | Industrial
Προϊστάμενος Βάρδιας Παραγωγής – Εργοστασίου Οινοφύτων
Οινόφυτα, Ν. Βοιωτίας, Ελλάδα | Industrial
Ηλεκτρολόγος Βάρδιας – Εργοστασίου Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Ν. Θεσσαλονίκης, Ελλάδα | Industrial
Προϊστάμενος Βάρδιας Εργοστασίου Βόλου
Βόλος, Ν. Μαγνησίας, Ελλάδα | Industrial
Ελεγκτής Ποιότητας – Εργοστασίου Οινοφύτων
Οινόφυτα, Ν. Βοιωτίας, Ελλάδα | Industrial
Ηλεκτρολόγος Βάρδιας – Εργοστασίου Οινοφύτων
Οινόφυτα, Ν. Βοιωτίας, Ελλάδα | Industrial
Μηχανικός Βάρδιας – Εργοστασίου Αθηνών
Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Industrial
Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Πωλήσεις & Στρατηγικός Σχεδιασμός
Μηχανικός Βάρδιας – Εργοστασίου Οινοφύτων
Οινόφυτα, Ν. Βοιωτίας, Ελλάδα | Industrial
Ταύρος, Αθήνα, Ελλάδα | Πωλήσεις & Στρατηγικός Σχεδιασμός
Καταχωρήστε το βιογραφικό σας στην βάση μας / Submit your CV for future openings
Ψάχνεις εργασία; Μπες στο ergasia.gr και βρες τον επόμενο σταθμό της καριέρας σου!
Καλησπέρα , ενδιαφέρομαι για την θέση : Αθήνα (Κέντρο), Αθήνα, Ελλάδα | Πωλήσεις & Στρατηγικός Σχεδιασμός ( LinkedIn profile )
http://linkedin.com/in/george-davaris-1st-97873a82
Θέλω να εργαστώ οπουδήποτε.
Ειμαι 19 χρονων και ενδιαφέρομαι για εργασια
Με ενδιαφέρει για την παραγωγή
Γεια σας, ονομάζομαι Καράλης Ιωάννης είμαι 54 ετων θα ήθελα να εργαστώ στην εταιρεία στις πωλήσεις η στην παραγωγή έχω εργαστεί στην ΛΑΡΚΟ κ είχα δικό μου γραφείο μεσίτης ακινήτων.Τηλεφωνο επικοινωνία 6951128245
Ενδιαφέρομαι για την θέση στην παραγωγή στην εταιρεία μισκοτοποιια Παπαδόπουλος
Ενδιαφέρομαι για την αγγελία εργασίας.
Θα ήθελα να σας στείλω το βιογραφικό μου και να συμπληρώσω ότι αυτό το διάστημα εργάζομαι στο Σούπερ μάρκετ Κρητικός. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Η φιλοσοφία της εταιρίας όσο και η ιστορία της είναι απο τα καλύτερα, μέχρι και σήμερα, παραδείγματα προς μίμηση! Ποιοτική, αυθεντική, σταθερή (!) να συμβαδίζει με την εποχή μας ενώ συγχρόνως να μας θυμίζει τα παιδικα μας χρονια…
Ενδιαφέρομαι για την θέση που προσφέρεται στον Ν. Μαγνησίας.
Πωλήσεις για Αθήνα ενδιαφέρομαι και που μπορώ να στείλω το βιογραφικό μου…
Ενδιαφέρομαι για την παραγωγή είμαι 59 χρόνων και με ενδιαφέρει στον Ταύρο
Σας ευχαριστώ εκ των προτερων