Υπάλληλος Διαχείρισης και Τιμολόγησης Παραγγελιών

  • Υπάλληλοι Καταστήματος ,Υπάλληλος Διαχείρισης και Τιμολόγησης Παραγγελιών

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 3 εβδομάδες πριν

  • Κηφισιά

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπαλληλος Γραφείου
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

( ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ  – ΒΡΑΔΥΝΗ ΒΑΡΔΙΑ 18.00 – 02.00)

Ανώνυμη ελληνική εταιρεία στην Κάτω Κηφισιά που δραστηριοποιείται στην εισαγωγή, χονδρεμπόριο και τροφοδοσία οπωροκηπευτικών

αναζητά για άμεση πρόσληψη Yπάλληλο διαχείρισης και τιμολόγησης παραγγελιών.

Απογευματινό – Βραδινό ωράριο 18: 00 – 02:00 π.μ.

Επιθυμητά προσόντα και παροχές :

  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS OFFICE)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Πολύ καλό περιβάλλον εργασίας

ΠΕΡΙΟΧΗ: ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑ

Υπάλληλος Διαχείρισης και Τιμολόγησης
Οι αρμοδιότητες του Υπαλλήλου Τιμολόγησης περιλαμβάνουν:
  • Διαχείριση ισοζυγίου λογαριασμών για την εξεύρεση οφειλών ή άλλων ανακολουθιών
  • Συλλογή όλων των απαιτούμενων πληροφοριών για τον υπολογισμό των εισπρακτέων λογαριασμών
  • Έλεγχος της εισαγωγής δεδομένων στο λογιστικό σύστημα για την εξασφάλιση της ακρίβειας του τελικού λογαριασμού
Περιγραφή θέσης εργασίας
Αναζητούμε έναν αξιόπιστο Υπάλληλο Τιμολόγησης για την εκτέλεση εργασιών που θα μας βοηθήσουν να παρακολουθούμε τα έσοδά μας. Θα είστε υπεύθυνοι για την παρακολούθηση των οφειλόμενων από τους πελάτες μας χρημάτων, την προετοιμασία τιμολογίων και την ενημέρωση των αρχείων.
Ως Υπάλληλος Τιμολόγησης, πρέπει να είστε ακριβείς και αξιόπιστοι στον χειρισμό λογαριασμών και εγγράφων. Οι μαθηματικές ικανότητες και το υψηλό επίπεδο οργανωτικότητας είναι απαραίτητα λόγω του μεγάλου όγκου οικονομικών πληροφοριών. Δεδομένου ότι θα χρησιμοποιείτε εφαρμογές τεχνολογίας για να επιταχύνετε την εργασία σας, απαιτούνται κάποιες γνώσεις πληροφορικής.
Στόχος είναι να συμβάλλετε στην ακριβή προετοιμασία των εισπρακτέων λογαριασμών και να διασφαλίσετε τα έσοδα της επιχείρησης.

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.