ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ & ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ VIP LOUNGE (ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)

  • Καθαριότητα, Διάφορες Υπηρεσίες – Ειδικότητες, Υπάλληλος Καθαριότητας, Εξυπηρέτηση VIP LOUNGE

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 2 εβδομάδες πριν

  • Σπάτων – Αρτέμιδος

  • icon
    Shift Κυλιόμενο
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δεν Ορίστηκε

Περιγραφή Εργασίας

maintenancemaster Καθαρισμός

Σπατα – Αεροδρόμιο

Ζητείται προσωπικό για 8ωρη, πενθήμερη εργασία σε αίθουσα αναμονής επιβατών στο αεροδρόμιο ΕΛ. Βενιζέλος, σε κυλιόμενο πρόγραμμα. (διάφορες βάρδιες)

Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός αίθουσας
  • Μάζεμα και καθαριότητα τραπεζιών
  • Λάντζα
  • Εξυπηρέτηση μπαρ & μπουφέ
  • Προετοιμασία/ανατροφοδότηση/καθαριότητα μπουφέ, συνεργασία με κουζίνα
  • Καθαρισμός κουζίνας
  • Καθαριότητα ιδιωτικών wc αίθουσας
  • Γενικός καθαρισμός αίθουσας όταν απαιτείται

Απαιτήσεις:

  • Ευελιξία στα ωράρια/βάρδιες καθώς τα ωράρια εργασίας ποικίλουν και θα πρέπει ο ενδιαφερόμενος να μπορεί να καλύπτει διαφορετικές βάρδιες (πχ 05.00-13.00, ή 14.00-22.00, ή 17.00-01.00, ή 03.00-11.00, ή 13.00-21.00 κτλ)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής Γλώσσας
  • Ευγένεια
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Οργάνωση στην εργασία
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρονται:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ασφάλεια
  • Δωροεπιδόματα
  • Σταθερή εργασία
  • Καλή επικοινωνία και συνεργασία

Παρακαλώ στείλτε μας το βιογραφικό σας στο hr@maintenancemaster.gr

**Ζητούνται επίσης και καθαριστές/καθαρίστριες για καθαρισμό γραφείων, κοινόχρηστων χώρων, wc και αποκομιδή απορριμμάτων στον χώρο του αεροδρομίου.

Maintenance Master

Αν σας αρέσει να λειτουργείτε ομαδικά, είστε επαγγελματίας στο είδος σας και σας χαρακτηρίζει η ακαιρεότητα και η αγάπη για αυτό που κάνετε, τότε θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε από κοντά εφόσον κάποια από τις παρακάτω θέσεις εργασίας σας αντιπροσωπεύει. Η Maintenance Master δεν θα δημοσιοποιήσει ουδέποτε τα προσωπικά σας στοιχεία, καθώς το βιογραφικό σας σημείωμα είναι άκρως εμπιστευτικό και χρησιμοποιείται μόνο προς αξιολόγηση των τυπικών σας προσόντων με απόλυτη αξιοκρατία.

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.