THE MART αναζητά Υπάλληλο Γραφείου ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

  • Συντονιστή Αποθήκης

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 8 μήνες πριν

  • Αθήνα

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε Δεν Ορίστηκε / Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Συντονιστή Αποθήκης
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Υπάλληλο Γραφείου στο Τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων & Παραλαβών

Τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων & Παραλαβών, Κεντρικά Γραφεία

Περιγραφή εργασίας

Η The Mart μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες χονδρεμπορίου τροφίμων στην Ελλάδα με ραγδαία και συνεχή ανάπτυξη στην Ελληνική Αγορά,
στο πλαίσιο της ανάπτυξης της επιθυμεί να προσλάβει για τα Κεντρικά Γραφεία:

Υπάλληλο Γραφείου (Τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων & Παραλαβών)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη αναφορών από το Μηχανογραφικό Σύστημα SAP και Tableau & εμπλουτισμό πληροφορίων με χρήση Excel
  • Υποστήριξη καταστημάτων σε θέματα αποθεμάτων & παραλαβών (έπειτα από εκπαίδευση στο Business Flow)
  • Αναδιανομή αποθεμάτων over stock / old stock με κριτήριο τα στατιστικά πωλήσεων που θα λαμβάνονται από το SAP

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ & εφαρμογών MS Office (κυρίως Excel)
  • Εμπειρία στη χρήση Μηχανογραφικού Συστήματος SAP & Tableau, θα εκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός & οργάνωση
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και αναλυτική σκέψη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Η Εταιρεία παρέχει:

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχής αναπτυσσομένη Ελληνική εταιρεία
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Απαιτούμενες δεξιότητες

Λεπτομέρειες εργασίας

Λειτουργική Περιοχή: Τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων & Παραλαβών
Θέση εργασίας: Υπάλληλο Γραφείου
Τοποθεσία εργασίας: Κεντρικά Γραφεία
Απαιτούνται ταξίδια: Ναι

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

εύρεση εργασίας στο ergasia.gr

Στη The Mart είμαστε υπερήφανοι που συγκαταλεγόμαστε στις μεγαλύτερες εταιρείες χονδρικού εμπορίου,
διαθέτοντας την πιο πλούσια ποικιλία σε τρόφιμα, ποτά και επαγγελματικό εξοπλισμό, πάντα σε ανταγωνιστικές τιμές.
Δραστηριοποιούμαστε στην Ελλάδα από το 1992 ενώ από τον Ιανουάριο του 2015 αποτελούμε μέλος του Ομίλου ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ.

Έχοντας ήδη νέο Delivery Center και απαριθμώντας 13 καταστήματα ανά την Ελλάδα,
στη The Mart δεν σταματάμε να ανανεωνόμαστε και να εκσυγχρονιζόμαστε.
Ο Μάρτιος του 2019, σηματοδοτεί για εμάς το έναυσμα μίας νέας εποχής,
αφού με την δημιουργία του δικού μας eShop εισχωρήσαμε δυναμικά στον κόσμο του ηλεκτρονικού εμπορίου,
δείχνοντας έμπρακτα την ακόρεστη όρεξή μας για βελτίωση και εκσυγχρονισμό,
επεκτείνοντας την εμβέλεια δραστηριοποίησής μας αλλά και προσφέροντάς σας ένα επιπλέον εργαλείο επικοινωνίας μεταξύ μας.

«Παντρεύοντας» λοιπόν την παράδοση και τις αρχές μας, με τις ανάγκες για αλλαγή που επιτάσσει η εποχή μας,
συνεχίζουμε να σας προσφέρουμε υψηλής ποιότητας προϊόντα και υπηρεσίες με νέα αλλά και παλιά μέσα,
πάντα όμως με κεντρικό γνώμονα το συμφέρον σας αφού θέλουμε να μας θεωρείτε ως τον καλύτερο Συνεργάτη του Επαγγελματία.
Πελατοκεντρική Φιλοσοφία

Στη The Mart έχουμε υιοθετήσει μια πελατοκεντρική φιλοσοφία επιδιώκοντας να βοηθήσουμε
τον Επαγγελματία να αναπτυχθεί. Επιδιώκουμε να ικανοποιούμε, με τον πλέον ευέλικτο τρόπο,
τις ανάγκες των επαγγελματιών πελατών μας.

Προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις, μέσω αποτελεσματικών και εξειδικευμένων υπηρεσιών σε ολόκληρη την Ελλάδα.

Θέλουμε να είμαστε ο καλύτερος συνεργάτης, ο έμπιστος σύμβουλός σας και ο κύριος προμηθευτής σας.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.