• icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε /
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Payroll Specialist
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 3 χρόνια
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

The Mart Αγ Ιωάννης Ρέντη  αναζητά Προϊστάμενο Τμήματος Μισθοδοσίας

The Mart Αγ Ιωάννης Ρέντη  αναζητά Προϊστάμενο Τμήματος Μισθοδοσίας

Προϊστάμενος Τμήματος Μισθοδοσίας

Τμήμα Ανθρωπίνου δυναμικού, Κεντρικά Γραφεία

Περιγραφή εργασίας

Η The Mart μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες χονδρεμπορίου τροφίμων στην Ελλάδα με ραγδαία και συνεχή ανάπτυξη, επιθυμεί να προσλάβει:

Προϊστάμενο Τμήματος Μισθοδοσίας

Βασικές αρμοδιότητες:

Συντονισμός του Τμήματος και επιβεβαίωση της μηνιαίας μισθοδοσίας προσωπικού (υπολογισμός bonus, έκτακτων αμοιβών, ασθενειών, απουσιών) καθώς και των εταιρικών παροχών (αυτοκίνητα – κάρτες βενζίνης – κινητά – ιδιωτική ασφάλιση)

Παρακολούθηση των  εργοδοτικών υποχρεώσεων όπως ασθένειες, άδειες κλπ.

Ενημέρωση για ασφαλιστικά θέματα και θέματα εργατικής και φορολογικής νομοθεσίας

Υποβολή Λογιστικών Άρθρων, ΑΠΔ, ΦΜΥ και λοιπές ασφαλιστικές και φορολογικές υποχρεώσεων στις αρμόδιες αρχές

Συντονισμός της ηλεκτρονικής Υποβολής εντύπων ΟΑΕΔ και ΣΕΠΕ στην πλατφόρμα του ΕΡΓΑΝΗ

Συμφωνία λογιστικών λογαριασμών μισθοδοσίας

Απαιτούμενα προσόντα:

Η  ομαδικότητα, ο αλληλοσεβασμός και η ευγένεια

Πτυχίο Ανώτατης Σχολής στον τομέα του Ανθρώπινου Δυναμικού/Οικονομικά/ Διοίκηση Επιχειρήσεων.

Τουλάχιστον 3 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε ανάλογη θέση

Καλή γνώση της εργατική και ασφαλιστικής νομοθεσίας καθώς και τις απαιτήσεις των ασφαλιστικών ταμείων

Εμπειρία χειρισμού του ηλεκτρονικού συστήματος ΕΡΓΑΝΗ

Ικανοποιητικές δεξιότητες στο reporting

Εμπειρία στο SAP θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Η Εταιρεία παρέχει:

Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχής αναπτυσσομένη Ελληνική εταιρεία

Πλήρες πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές

Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Είστε επικοινωνιακοί, ευχάριστοι και χαμογελαστοί; Πιστεύετε στην Ποιοτική Εξυπηρέτηση του πελάτη;

Αποστολή του βιογραφικού σας για να γίνετε μέλος της πιο The Mart Ομάδας!!

Επισκεφτείτε μας στην εταιρική ιστοσελίδα: http://www.themart.gr

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια ενώ θα απαντηθούν οι υποψηφιότητες που πληρούν τα παραπάνω κριτήρια

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελίες εργασίας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

εύρεση εργασίας

Στη The Mart είμαστε υπερήφανοι που συγκαταλεγόμαστε στις μεγαλύτερες εταιρείες χονδρικού εμπορίου, διαθέτοντας την πιο πλούσια ποικιλία σε τρόφιμα, ποτά και επαγγελματικό εξοπλισμό, πάντα σε ανταγωνιστικές τιμές. Δραστηριοποιούμαστε στην Ελλάδα από το 1992 ενώ από τον Ιανουάριο του 2015 αποτελούμε μέλος του Ομίλου ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ.

Έχοντας ήδη νέο Delivery Center και απαριθμώντας 13 καταστήματα ανά την Ελλάδα, στη The Mart δεν σταματάμε να ανανεωνόμαστε και να εκσυγχρονιζόμαστε. Ο Μάρτιος του 2019, σηματοδοτεί για εμάς το έναυσμα μίας νέας εποχής, αφού με την δημιουργία του δικού μας eShop εισχωρήσαμε δυναμικά στον κόσμο του ηλεκτρονικού εμπορίου, δείχνοντας έμπρακτα την ακόρεστη όρεξή μας για βελτίωση και εκσυγχρονισμό, επεκτείνοντας την εμβέλεια δραστηριοποίησής μας αλλά και προσφέροντάς σας ένα επιπλέον εργαλείο επικοινωνίας μεταξύ μας.

«Παντρεύοντας» λοιπόν την παράδοση και τις αρχές μας, με τις ανάγκες για αλλαγή που επιτάσσει η εποχή μας, συνεχίζουμε να σας προσφέρουμε υψηλής ποιότητας προϊόντα και υπηρεσίες με νέα αλλά και παλιά μέσα, πάντα όμως με κεντρικό γνώμονα το συμφέρον σας αφού θέλουμε να μας θεωρείτε ως τον καλύτερο Συνεργάτη του Επαγγελματία.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.