ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ-HTS Θεσσαλονίκη, αναζητεί Υπάλληλο-Τεχνικό για το e-shop της

  • Υπάλληλο Διαχείρισης Παραγγελιών, Υπάλληλοι Καταστήματος

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 2 εβδομάδες πριν

  • Ελλάδα Θεσσαλονίκη

  • icon
    Shift Πρωί
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δεν Ορίστηκε

ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ-HTS   αναζητεί Υπάλληλο -Τεχνικό για υποστήριξη του e-shop της.

Τόπος: Δήμος Δέλτα Θεσσαλονίκη.

ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ-HTS Θεσσαλονίκη

Η Εταιρεία ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ – HTS (High Tech Solutions), είναι Εταιρεία με κύρια δραστηριότητα την εμπορία Ηλεκτρονικού – Ηλεκτρολογικού Εξοπλισμού,
όπως Συστήματα Ασφάλειας, Κυκλώματα CCTV, Συστήματα πρόσβασης, GPS Trackers, κ.λ.π.. με έδρα τον Δήμο Δέλτα Θεσσαλονίκης, με φυσικό και Ηλεκτρονικό κατάστημα
και ζητά να προσλάβει Υπάλληλο με Τεχνικές γνώσεις για το e-shop της.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • •Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών μέσω e-shop & Τηλεφωνικών κλήσεων
  • •Επικοινωνία με πελάτες και την υποστήριξη τους στην επιλογή λύσεων (Presales/Sales support)
  • •Τηλεφωνική ή με e-mail τεχνική υποστήριξη των προιόντων που πουλήθηκαν.
  • •Εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα η μέσω τηλεφώνου, social media, και e-mail
  • •Υποστήριξη καθημερινής λειτουργίας e-shop και Showroom
  • •Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • •Επιλογή και συγκέντρωση προϊόντων από την αποθήκη.
  • •Οργάνωση, προετοιμασία, και συσκευασία παραγγελιών.
  • •Τιμολόγηση (έκδοση αποδείξεων).
  • •Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop.
  • •Έκδοση voucher για τις εταιρείες Courier.
  • •Διαχείριση επιστροφών και ακυρώσεων.
  • •Διαχείριση και έλεγχος παραλαβών εμπορευμάτων.
  • •Διαχείριση, οργάνωση, και τακτοποίηση της αποθήκης
  • •Διενέργεια φυσικών απογραφών

Προφίλ Υποψηφίου:

  • •Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • •Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • •Προοπτικές εξέλιξης στα πλαίσια της εταιρείας

ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ – HTS στο Δήμο ΔΕΛΤΑ Θεσσαλονίκης αναζητεί Υπάλληλο με Τεχνικές γνώσεις για το e-shop της.

       Επικοινωνία: Βιογραφικά σημειώματα με φωτογραφία θα γίνονται δεκτά αποκλειστικά μέσω email  στο info@technolysis-hts.gr

 Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ-HTS Θεσσαλονίκη  αναζητεί Υπάλληλο -Τεχνικό για υποστήριξη του e-shop της.

Παρουσιαση εταιρείας

Στην Τεχνόλυση – HTS, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, είμαστε μια επίλεκτη ομάδα από έμπειρους Διπλωματούχους Μηχανικούς με πάνω από 30 χρόνια Βιομηχανικής Εμπειρίας και πολλές επιτυχίες στις δραστηριότητες μας. Η Τεχνόλυση – HTS συνεργάζεται με ειδικευμένους Επιστήμονες και Τεχνικούς αναλόγως του κάθε έργου (project), παραδίδοντας πάντα άρτιο έργο στους καλύτερους χρόνους και με την καλύτερη σχέση ποιότητας-κόστους.

Οι βασικοί μας στόχοι είναι:

Διαχρονικότητα

Ικανοποίηση του πελάτη

Εταιρική ευθύνη

Ανοδική πορεία

Ιστορικό

Η Τεχνόλυση – HTS, προέρχεται από τη μητρική εταιρεία Τεχνόλυση η οποία τα τελευταία 25 χρόνια ασχολείται επιτυχώς με την μελέτη, προμήθεια, εγκατάσταση και συντήρηση Ήλεκτρο – Μηχανολογικών έργων, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία συστημάτων βιομηχανικών αυτοματισμών και ελέγχου, εξοικονόμησης ενέργειας και πολλών άλλων. Επίσης εισάγει και εγκαθιστά συστήματα ασφάλειας και συστήματα παρακολούθησης και καταγραφής (CCTV).

Καθώς στην Τεχνόλυση – HTS εξελισσόμαστε, επεκτείνουμε τις δραστηριότητές της σε περισσότερους τομείς καλύπτοντας έτσι όλες τις ανάγκες των πελατών μας σε ετοιμοπαράδοτα ηλεκτρομηχανολογικά έργα, έργα πράσινης ενέργειας, Συστήματα Αυτομάτου Ελέγχου, έργα πιστοποίησης αλλά και οικοδομικά.  Σε όλους αυτούς τους τομείς παρέχουμε συμβουλευτικές υπηρεσίες, μελέτες βιωσιμότητας, σχεδιασμό, προμήθεια, την υπογραφή σύμβασης, προμήθεια εξοπλισμού, ανέγερση, εκκίνηση, τεκμηρίωση & εκπαίδευση. Ακόμη παρέχουμε πλήρη μεταπωλησιακή υποστήριξη εξασφαλίζοντας ομαλή και αξιόπιστη παροχή υπηρεσιών με άριστη ποιότητα και χαμηλό κόστος.

Παράλληλα, η Τεχνόλυση – HTS εισάγει και εμπορεύεται εξοπλισμό υψηλής τεχνολογίας στην ελληνική αγορά με γνώμονα την ιδανική σχέση ποιότητας-τιμής από τις ιδιόκτητες εγκαταστάσεις-εκθέσεις της αλλά και μέσω του άριστα οργανωμένου και ενημερωμένου e-shop της.

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελίες εργασίας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.