Μισθός Euro Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων  / Μηνιαία
  • icon
    Shift Πρωί
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Περιγραφή Εργασίας

Ηλεκτρολόγος – Αυτοματιστής

ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ-HTS   αναζητεί Ηλεκτρολόγο – Αυτοματιστή για υποστήριξη του e-shop της.

Τόπος: Δήμος Δέλτα ΘεσσαλονίκηΗ Εταιρεία ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ – HTS (High Tech Solutions), είναι Εταιρεία με κύρια δραστηριότητα την εμπορία Ηλεκτρονικού – Ηλεκτρολογικού Εξοπλισμού, όπως Συστήματα Ασφάλειας, Κυκλώματα CCTV, Συστήματα πρόσβασης, GPS Trackers, κ.λ.π.. με έδρα τον Δήμο Δέλτα Θεσσαλονίκης, με φυσικό και Ηλεκτρονικό κατάστημα και ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο ή Αυτοματιστή για το e-shop της.

       Κύριες Αρμοδιότητες:

  • •Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών μέσω e-shop & Τηλεφωνικών κλήσεων
  • •Επικοινωνία με πελάτες και την υποστήριξη τους στην επιλογή λύσεων (Presales/Sales support)
  • •Τηλεφωνική ή με e-mail τεχνική υποστήριξη των προιόντων που πουλήθηκαν.
  • •Εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα η μέσω τηλεφώνου, social media, και e-mail
  • •Υποστήριξη καθημερινής λειτουργίας e-shop και Showroom
  • •Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • •Επιλογή και συγκέντρωση προϊόντων από την αποθήκη.
  • •Οργάνωση, προετοιμασία, και συσκευασία παραγγελιών.
  • •Τιμολόγηση (έκδοση αποδείξεων).
  • •Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop.
  • •Έκδοση voucher για τις εταιρείες Courier.
  • •Διαχείριση επιστροφών και ακυρώσεων.
  • •Διαχείριση και έλεγχος παραλαβών εμπορευμάτων.
  • •Διαχείριση, οργάνωση, και τακτοποίηση της αποθήκης
  • •Διενέργεια φυσικών απογραφών

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Πτυχίο Ανωτέρας Σχολής ή κατ’ελάχιστον ΙΕΚ κατεύθυνσης Ηλεκτρολόγου – Αυτοματιστή.
  • •Επιθυμητή προϋπηρεσία σε E-Commerce ή σε διαχείριση προϊόντων αντίστοιχων κατηγοριών σε αντίστοιχη θέση.
  • •Άριστη γνώση του MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • •Επιθυμιτή η γνώση χρήσης πλατφόρμας WordPress.
  • •Επιθυμιτή η εμπειρία σε εγκαταστάσεις και προγραμματισμό Σ.Α.Ε., Συστημάτων ασφάλειας, CCTV, access control, κ.λ.π.
  • •Επιθυμιτή η γνώση εμπορικών προγραμμάτων ERP & CRM.
  • •Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, ευχέρεια, ευγένεια και υπομονή στην επικοινωνία με τους πελάτες και συνεργατικό – ομαδικό πνεύμα
  • •Να εργάζεται με υπευθυνότητα και να μπορεί να ανταπεξέλθει με συνέπεια σε συνθήκες πίεσης χρόνου ή φόρτου εργασίας
  • •Διαπραγματευτική ικανότητα κατά την επικοινωνία
  • •Πολύ καλό επίπεδο Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)
  • •Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • •Δίπλωμα οδήγησης

       Η εταιρεία προσφέρει:

  •  •Πενθήμερη εργασία
  • •Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • •Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • •Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • •Προοπτικές εξέλιξης στα πλαίσια της εταιρείας

ΤΕΧΝΟΛΥΣΗ – HTS στο Δήμο ΔΕΛΤΑ Θεσσαλονίκης αναζητεί Ηλεκτρολόγο – Αυτοματιστή για υποστήριξη του e-shop της.

       Επικοινωνία:

Βιογραφικά σημειώματα με φωτογραφία θα γίνονται δεκτά αποκλειστικά μέσω email  στο info@technolysis-hts.gr

          Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.