• icon
    Shift Πρωί
  • icon
    Αριθμός Κενών Θέσεων 2 θέσεις
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Μηχανικος
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Τεχνικό γραφείο ΚΑΛΑΜΑΤΑ Αναζητά ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΑΕΙ Ή ΑΤΕΙ

Στα πλαίσια ενός συνεχώς αναπτυσσόμενου περιβάλλοντος με αυξημένες απαιτήσεις, το γραφείο μας αναζητά νέους συνεργάτες για τη διεύρυνση της ομάδας μας.

Τομέας δραστηριοποίησης μας είναι ο σχεδιασμός, η διαχείριση και η κατασκευή ιδιωτικών τεχνικών έργων.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση, διαχείριση και παρακολούθηση οικοδομικών αδειών
  • Σύνταξη ηλεκτρονικής ταυτότητας κτιρίου
  • Τακτοποιήσεις αυθαιρέτων
  • Μέτρηση και σύνταξη τοπογραφικών διαγραμμάτων
  • Σύνταξη ενεργειακών πιστοποιητικών
  • Διοίκηση κατασκευής και οργάνωση εργοταξίου

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση χειρισμού AutoCAD
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπηρεσιών ΤΕΕ
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε έργα εκτός έδρας
  • Γνώση ΝΟΚ θα ληφθεί υπόψη
  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης και όχημα
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία στο συντονισμό και την οργάνωση εργοταξίου

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Άμεση πρόσληψη
  • Μισθός αναλόγως προσόντων

Αποστολή βιογραφικών στο emailpa@creativehouse.gr

Ψάχνεις εργασία; Μπες στο ergasia.gr και βρες τον επόμενο σταθμό της καριέρας σου!

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.