ΤΑΜΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ

  • Ταμίες ,Υπάλληλος καταστήματος
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 4 εβδομάδες πριν
  • Αθήνα

  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 2 χρόνια
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Περιγραφή Εργασίας

orthopedikos kosmos

με έδρα Αθήνα(Λεωφ. Συγγρού)

Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΦΙΔΗΣ (www.kifidis-orthopedics.gr) για τις ανάγκες της εταιρίας, θα επιλέξει τον κατάλληλο/η Ταμία Καταστήματος Λιανικής (SΑ19421-1)

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Είναι υπεύθυνος/η για την θέση του ταμείου και τη διαχείριση πελατών εντός του καταστήματος
  • Κατανόηση αναγκών πελάτη και συμβουλευτική διαχείριση
  • Καταγράφει ελλείψεις σε αναλώσιμα υλικά και προϊόντα, διατηρώντας στενή συνεργασία με τον Υπεύθυνο Καταστήματος για την άμεση αναπλήρωση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΤΕΙ Λογιστικής ή άλλο είναι επιθυμητό
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή)
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων και εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή γνώση του ERP/CRM
  • Επικοινωνία, ομαδικότητα, οργάνωση, διαχείριση χρόνου, δυνατότητα ανταπόκρισης σε απαιτητικές συνθήκες πίεσης χρόνου

Παροχές:

  • Full time job
  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Bonus Απόδοσης και ποσοστά επί του καταστήματος

Η «Ορθοπεδικός Κόσμος Κυφίδης» είναι μια εταιρεία κατασκευής, εισαγωγής και εμπορίας ορθοπεδικών ειδών. Είναι μια από τις παλαιότερες επιχειρήσεις στο χώρο της στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, ξεκινώντας τις δραστηριότητές της από το 1919 και συνεχίζοντας την παράδοση με εκπρόσωπό της τον απόγονο τέταρτης γενεάς, Χριστόφορο Κυφίδη.

Βασιζόμενος στην άρτια επιστημονική του κατάρτιση, με σπουδές ειδίκευσης στη Γερμανία, πτυχίο στην κατασκευή ειδικών ορθοπεδικών βοηθημάτων και στην επιμονή, την εργασία και τις αξίες που πάντα είχε σαν αρχή, οδηγήθηκε στον εκσυγχρονισμό της επιχείρησης, με επίκεντρο τον άνθρωπο και τις ανάγκες του.

ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ:

  • Να βοηθήσουμε τον άνθρωπο στην πλήρη αποκατάστασή του στο κοινωνικό σύνολο.
  • Να δημιουργούμε σταθερές και μόνιμες σχέσεις εμπιστοσύνης με τους πελάτες.
  • Να παρέχουμε υπηρεσίες σε προσωπικό επίπεδο. Να βελτιώνουμε συνεχώς την ποιότητα των προϊόντων και των υπηρεσιών μας. Για το σκοπό αυτό η εταιρεία μας εφαρμόζει Σύστημα Διαχείρισης της Ποιότητας σύμφωνα με το πρότυπο ΕΛΟΤ ΕΝ ISO 13485:2016, το οποίο έχει πιστοποιηθεί από την TÜV AUSTRIA, έναν από τους εγκυρότερους φορείς πιστοποίησης στον κόσμο
  • Να πραγματοποιούμε ό,τι υποσχόμαστε

Αν σας ενδιαφέρει η θέση μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο  g.tsalgini@kifidis-orthopedics.gr

Τηλέφωνο: 210 9236333

ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria