• icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Shift Κυλιόμενο
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Τεχνικός
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 3 χρόνια
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ αναζητεί ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕ Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε.

ΠΕΡΙΓΡΑΦH ΘEΣΗΣ ΕΡΓΑΣIΑΣ

Τίτλος: Υπεύθυνος Λειτουργίας Συσκευαστικών Μηχανών Εργοστασίου Θεσσαλονίκης

Πόλη: Κεντρική Μακεδονία

Περιγραφή Θέσης

Η επιχείρηση Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., μια πρωτοπόρος και υπερσύγχρονη βιομηχανία τροφίμων, που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά των μπισκότων, επιθυμεί να προσλάβει:

Υπεύθυνο Λειτουργίας Συσκευαστικών Μηχανών   Εργοστασίου Θεσσαλονίκης

O ρόλος:

Ο Υπεύθυνος Λειτουργίας Συσκευαστικών Μηχανών υπάγεται στο τμήμα παραγωγής, αναφέρεται στον Προϊστάμενο Βάρδιας του Εργοστασίου και έχει την ευθύνη του χειρισμού, της επίβλεψης και της αδιάλειπτης λειτουργίας των μηχανημάτων συσκευασίας, της τροφοδοσίας τους με αναλώσιμα και υλικά συσκευασίας, της αντιμετώπισης βλαβών και συντήρησης των μηχανημάτων ευθύνης του.

 ΑΠΑΙΤHΣΕΙΣ ΘEΣΗΣ
Απαραίτητα προσόντα:

Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Μηχανολογίας

Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών στη συσκευασία ιδανικά σε Βιομηχανικό περιβάλλον (λειτουργία και συντήρηση μηχανών σε γραμμές παραγωγής)

Πολύ καλή γνώση Η/Υ (περιβάλλον MS Office), επιθυμητή γνώση SAP

Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Εμπειρία σε συστήματα συσκευαστικών μηχανών τύπου flow pack και κάθετων συσκευαστικών, εκτυπωτικών μηχανημάτων και συσκευών εφαρμογής ετικέτας

Ικανότητα ιεράρχησης και διαχείρισης προτεραιοτήτων υπό συνθήκες πίεσης

Δυνατότητα εργασίας σε βάρδια

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελιες εργασιας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

ευρεση εργασιας

Οι άνθρωποί μας, το πολυτιμότερο κεφάλαιο της εταιρείας μας, εργάζονται καθημερινά με γνώμονα το όραμα μας : «Φροντίδα, ποιότητα και σωστή διατροφή για τις επόμενες γενιές».

Με 4 υπερσύγχρονες μονάδες παραγωγής και διανομής μπισκότων, αρτοσκευασμάτων και συσκευασμένου ψωμιού σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Οινόφυτα και Βόλο, καθώς και μια Κεντρική Αποθήκη Ετοίμων Προϊόντων στην περιοχή του Ασπροπύργου, η Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. απασχολεί περίπου 1200 εργαζόμενους. Θεωρούμε τους ανθρώπους μας τον ουσιαστικότερο παράγοντα για την διασφάλιση και επίτευξη των στρατηγικών στόχων και της επιχειρηματικής μας ιδέας.

Διαθέτουμε 4 εργοστάσια σε ΑθήναΘεσσαλονίκηΒόλο και Οινόφυτα, καθώς και ένα Κέντρο Αποθήκευσης και Διανομής στον Ασπρόπυργο, που είναι πιστοποιημένα και λειτουργούν κατά τα διεθνή Πρότυπα Διαχείρισης Ποιότητας ISO 9001 και Ασφαλείας Τροφίμων ISO 22000, συμπεριλαμβανομένης της μελέτης HACCP (Ανάλυση Κινδύνων και Κρίσιμα Σημεία Ελέγχου). Επιπλέον, σε όλες τις παραγωγικές εγκαταστάσεις υπάρχει πιστοποίηση κατά το Πρότυπο Ασφάλειας Τροφίμων FSSC 22000.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.