ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ αναζητεί Ηλεκτρολόγο Συντηρητή ΟΙΝΟΦΥΤΑ

  • Συντηρητής - Αδειούχος Ηλεκτρολόγο

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 4 εβδομάδες πριν

  • Οινόφυτα

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Μηνιαία
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Τεχνικός Συντήρησης
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Τεχνικη Μορφωση

ΠΕΡΙΓΡΑΦH ΘEΣΗΣ ΕΡΓΑΣIΑΣ

Τίτλος: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ

Πόλη: Στερεά Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Η Ελληνική εταιρεία Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., ηγέτιδα στο χώρο Μπισκότων και Αρτοσκευασμάτων, αναζητά να απασχολήσει έναν εξειδικευμένο συνεργάτη για το τμήμα Συντήρησης.

Ο ρόλος ανήκει στο εργοστάσιο Οινοφύτων και αναφέρεται στον Προϊστάμενο Συντήρησης του εργοστασίου.

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ

O ρόλος:

Είναι μέλος της ομάδας Συντήρησης του εργοστασίου

Αναλαμβάνει την υποστήριξη/επίλυση των βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία και βάσει των τεχνικών αναγκών του εργοστασίου

Συμμετέχει στις τακτικές προληπτικές συντηρήσεις, προτείνει λύσεις και κάνει διορθωτικές κινήσεις με στόχο τη βέλτιστη λειτουργία του εξοπλισμού

Συμβάλλει στην αναβάθμιση των τεχνικών εγκαταστάσεων και του εξοπλισμού και εκπονεί projects με στόχο την αυξημένη απόδοση της παραγωγικής διαδικασίας

ΑΠΑΙΤHΣΕΙΣ ΘEΣΗΣ

Απαραίτητα προσόντα:

Πτυχίο ΤΕΙ Ηλεκτρολόγων Τεχνολόγων

Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Άριστη γνώση Η/Υ (περιβάλλον MS Office), επιθυμητή γνώση SAP

Απαραίτητη πενταετή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον : συντήρηση Η/Μ εξοπλισμού, διαχείριση συστημάτων scada PLC – Inverters, εμπειρία σε γραμμές παραγωγής (προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων θα συνεκτιμηθεί)

Δεξιότητες προγραμματισμού και οργάνωσης, διαχείρισης προτεραιοτήτων, αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου

Ευελιξία, ομαδικότητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελιες εργασιας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

ευρεση εργασιας

Η εταιρεία μας, με τη σιγουριά μιας πρωτοπόρου και σύγχρονης βιομηχανίας τροφίμων, βαδίζει εδώ και έναν σχεδόν αιώνα σταθερά στον δρόμο της ανάπτυξης, πιστή πάντοτε στην φιλοσοφίας μας: καινοτομία, ποιότητα, σεβασμός στον καταναλωτή, ήθος και αριστεία. Με βάση αυτές τις αξίες έχουμε δημιουργήσει μια ουσιαστική σχέση ζωής με τους καταναλωτές μας.

Καινοτομία

Με το βλέμμα στραμμένο στις συνεχώς μεταβαλλόμενες τάσεις και ανάγκες των καταναλωτών αλλά και τις διεθνείς εξελίξεις των αγορών, σχεδιάζουμε και δημιουργούμε με αστείρευτο μεράκι και φαντασία τα προϊόντα του αύριο, ενώ φροντίζουμε για τη διαρκή ανανέωση των ιστορικών brands της εταιρείας, τα οποία συντροφεύουν γλυκά τους Έλληνες καταναλωτές για περισσότερες από 4 γενιές και είναι πλέον συνώνυμα του ελληνικού μπισκότου.

Ποιότητα

Με υπευθυνότητα και γνώση οι διατροφολόγοι και οι επιστήμονές μας δημιουργούν προϊόντα υψηλής ποιότητας, χωρίς γενετικά τροποποιημένους οργανισμούς (non-GMO) στις πρώτες ύλες τους και απαλλαγμένα από συντηρητικά. Παρασκευάζονται από αγνά υλικά με βασική πρώτη ύλη τα δημητριακά, δηλαδή τους υδατάνθρακες, που αποτελούν την κύρια πηγή ενέργειας για τον οργανισμό. Περιέχουν τις ιδανικές αναλογίες σε υδατάνθρακες, πρωτεΐνες και λιπαρά για μια υγιεινή και ισορροπημένη διατροφή.

Σεβασμός

Μέλημά μας είναι ο σεβασμός στην απαίτηση των καταναλωτών μας για προϊόντα υψηλού επιπέδου, τα οποία καλύπτουν τις ανάγκες και επιθυμίες τους, με τον πιο αγνό λαχταριστό τρόπο, και προσφέρονται σε άριστη σχέση ποιότητας και τιμής.

Ήθος

Με μια πορεία που χαρακτηρίζεται διαχρονικά από την ηθική στις πράξεις και αποφάσεις της, η Εταιρεία δημιουργεί ένα κλίμα εμπιστοσύνης και ισότητας και λειτουργεί με υψηλά πρότυπα επιχειρησιακής συμπεριφοράς. Με υψηλό αίσθημα ευθύνης προς τους καταναλωτές, τους εργαζόμενους και τους συνεργάτες μας, ακολουθούμε πιστά τον κώδικα δεοντολογίας που έχουμε χτίσει, ώστε να είμαστε απόλυτα συνεπείς προς τις αξίες που πρεσβεύουμε.

Αριστεία

Στοχεύουμε ψηλά και εργαζόμαστε με πάθος, επιμονή και συνέπεια ώστε να επιτύχουμε το βέλτιστο αποτέλεσμα: να δημιουργούμε αξίες διαχρονικές τόσο μέσα από τα υψηλής ποιότητας  προϊόντα μας όσο και με την ουσιαστική παρουσία μας στην κοινωνία που υπηρετούμε. Επιδιώκουμε την συνεχή βελτίωση και στοχεύουμε στην Αριστεία ως αρχή που βασίζεται αποκλειστικά στην εργατικότητα και την ηθική.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.