ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε Αττική αναζητεί Πωλητή Ex-Van

  • Οδηγό Πωλητή Ex-Van Sales

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 2 εβδομάδες πριν

  • Αττική

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Οδηγό Πωλητή Ex-Van Sales
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτερη Μόρφωση (ΙΕΚ/Τεχνικές Σχολές)

ΠΕΡΙΓΡΑΦH ΘEΣΗΣ ΕΡΓΑΣIΑΣ

Τίτλος: Πωλητής EX- VAN

Πόλη: Αττική

Περιγραφή Θέσης

Η Ελληνική εταιρεία Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., με ηγετική παρουσία στο χώρο Μπισκότων και Αρτοσκευασμάτων, επιθυμεί να προσλάβει:

Πωλητή EX-VAN  για τον νομό Αττικής

O ρόλος:

O Πωλητής EΧ-VΑΝ είναι υπεύθυνος για την άμεση πώληση και το merchandising των προϊόντων της Εταιρείας, για το σύνολο των πελατών στην περιοχή ευθύνης του, καθώς και για την ανάπτυξη νέου πελατολογίου.

ΑΠΑΙΤHΣΕΙΣ ΘEΣΗΣ

Απαραίτητα προσόντα:

Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων – Ιδανικά καταναλωτικών προϊόντων

Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Πωλησιακή στόχευση και ικανότητα ανάπτυξης πελατολογίου

Ανάληψη πρωτοβουλιών και ευελιξία

Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ απαραίτητο

Ανώτατες σπουδές επιθυμητές

Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Καλή Γνώση H/Y (MS Office)

Τεχνικά Χαρακτηριστικά του ρόλου – θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα:

Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ’ κατηγορίας

Ψηφιακός Ταχογράφος και Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελιες εργασιας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

Οι άνθρωποί μας, το πολυτιμότερο κεφάλαιο της εταιρείας μας, εργάζονται καθημερινά με γνώμονα το όραμα μας : «Φροντίδα, ποιότητα και σωστή διατροφή για τις επόμενες γενιές».

Με 4 υπερσύγχρονες μονάδες παραγωγής και διανομής μπισκότων, αρτοσκευασμάτων και συσκευασμένου ψωμιού σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Οινόφυτα και Βόλο, καθώς και μια Κεντρική Αποθήκη Ετοίμων Προϊόντων στην περιοχή του Ασπροπύργου, η Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. απασχολεί περίπου 1200 εργαζόμενους. Θεωρούμε τους ανθρώπους μας τον ουσιαστικότερο παράγοντα για την διασφάλιση και επίτευξη των στρατηγικών στόχων και της επιχειρηματικής μας ιδέας.

Διαθέτουμε 4 εργοστάσια σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Βόλο και Οινόφυτα, καθώς και ένα Κέντρο Αποθήκευσης και Διανομής στον Ασπρόπυργο, που είναι πιστοποιημένα και λειτουργούν κατά τα διεθνή Πρότυπα Διαχείρισης Ποιότητας ISO 9001 και Ασφαλείας Τροφίμων ISO 22000, συμπεριλαμβανομένης της μελέτης HACCP (Ανάλυση Κινδύνων και Κρίσιμα Σημεία Ελέγχου). Επιπλέον, σε όλες τις παραγωγικές εγκαταστάσεις υπάρχει πιστοποίηση κατά το Πρότυπο Ασφάλειας Τροφίμων FSSC 22000.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.