ΝΕΑ ΟΔΟΣ Διοδια ΑΦΙΔΝΩΝ αναζητει Υπαλληλο Ελέγχου Εσόδων Διοδίων

  • Εσωτερικός Ελεγκτής

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 3 εβδομάδες πριν

  • Αφίδνες

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε Δεν Ορίστηκε / Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Οικονομικά
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα ΠΕ Πανεπιστημιακης Εκπαιδευσης

Υπάλληλος Ελέγχου Εσόδων Διοδίων

(Ορισμένου Χρόνου: 9 μήνες)

Σύντομο προφίλ ρόλου: Ο ρόλος αποτελεί μέλος της Ομάδας Ελέγχου Εσόδων Διοδίων της Διεύθυνσης Λειτουργίας Διοδίων
και θα παρέχει τις υπηρεσίες του, υποστηρίζοντας την ανάλυση δεδομένων και την συμφωνία των εσόδων της εταιρείας.
Η θέση έχει έδρα τις εγκαταστάσεις του Σταθμού Διοδίων Αφιδνών.

Αρμοδιότητες:
  • Πραγματοποιεί αναλύσεις και συμφωνίες των εσόδων των διοδίων σύμφωνα με τις πολιτικές και τα χρονοδιαγράμματα της εταιρείας.
  • Παρακολουθεί τις αναφορές του συστήματος είσπραξης διοδίων, αναλύει τις διακυμάνσεις των εσόδων και προετοιμάζει σχετικές αναφορές.
  • Υποστηρίζει τον Προϊστάμενο Ελέγχου Εσόδων Διοδίων κατά τη διαδικασία ελέγχου των εσόδων, προκειμένου να διασφαλιστεί η συμμόρφωση με όλες τις πολιτικές και τα συστήματα της εταιρείας.
  • Συνεργάζεται με όλα τα τμήματα της εταιρείας για τη συλλογή των στοιχείων εσόδων.
  • Υποστηρίζει το σχεδιασμό, την ανάπτυξη και την εφαρμογή των διαδικασιών τμήματος.
  • Υποστηρίζει τους ελέγχους συμμόρφωσης των Σταθμών Εξυπηρέτησης Αυτοκινητιστών (ΣΕΑ) και πραγματοποιεί συμφωνίες μεταξύ των απαιτήσεων των ΣΕΑ και των εισπράξεων.
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Πτυχίο Ανώτατου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος στον κλάδο των Οικονομικών με κύρια κατεύθυνση τη Λογιστική
  • Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών σε σχετικό τομέα, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Τουλάχιστον 2 έτη προηγούμενης σχετικής εμπειρίας στα εξής:
  • Έλεγχος εσόδων
  • Συμφωνίες δεδομένων
  • Ανάλυση δεδομένων
  • Πολύ καλός χειρισμός του MS Office
  • Καλή γνώση του συστήματος SAP ERP
Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου:
  • Κίνητρο Επίτευξης & Δέσμευση προς τον οργανισμό
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Αποτελεσματική επικοινωνία
  • Έμφαση στη Λεπτομέρεια και στη Μεθοδικότητα
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και οργάνωσης
Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης TC1021.

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελιες εργασιας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.