ΝΕΑ ΟΔΟΣ αναζητά Εργάτη Ομάδας Επέμβασης

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Εργάτη Ομάδας Επέμβασης
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 1 χρόνος
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

(Περιοχή Εργασίας: Μαλακάσα – Δήμος Ωρωπού)

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα αναφέρεται στο Μηχανικό Συντήρησης και Κυκλοφορίας Τομέα Αυτοκινητοδρόμου,
πραγματοποιώντας εργασίες συντήρησης στον αυτοκινητόδρομο, στους σταθμούς διοδίων και στα κτήρια συντήρησης.
Η έδρα της θέσης θα είναι οι εγκαταστάσεις της εταιρείας στην ευρύτερη περιοχή της Μαλακάσας.

Αρμοδιότητες Ρόλου:
  • Παροχή εργασιών συντήρησης στον αυτοκινητόδρομο και στους σταθμούς διοδίων
  • Εκτέλεση εργασιών καθαρισμού, αποκομιδής σκουπιδιών και χλοοκοπής
  • Υποστήριξη διαδικασιών σήμανσης
Απαιτούμενα Προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε σχετικές εργασίες συντήρησης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ’ κατηγορίας και αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα εργασίας σε σύστημα βαρδιών
Ο/Η υποψήφιος/α  θα πρέπει να διαθέτει:
  • Αφοσίωση στην Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Προσανατολισμό στην Ποιότητα και την Απόδοση
  • Συνέπεια στην εφαρμογή κανόνων & διαδικασιών
  • Πνεύμα Ομαδικής Εργασίας
  • Αποτελεσματική Επικοινωνία
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προτεραιοτήτων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@neaodos.gr  ή
στο Φαξ: 210-3447499 αναγράφοντας τον κωδικό ΟΕΜ-0121.

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

Η Νέα Οδός προσφέρει στους συνεργάτες της την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα νέο  και ιδιαίτερα σημαντικό κλάδο για την χώρα μας
και να αξιοποιήσουν  την εξειδίκευση και την τεχνογνωσία μεγάλων πολυεθνικών ομίλων.

Προτεραιότητα για τη Διοίκηση και το τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού είναι η δημιουργία ενός άριστου επαγγελματικού περιβάλλοντος
με έμφαση στην ασφάλεια των εργαζομένων, τη συνεχή ανάπτυξή τους και την αξιοποίηση των ταλέντων τους.

Βασική μας αξία είναι ότι οι άνθρωποί μας αποτελούν την κινητήρια δύναμη και τον πλέον καθοριστικό παράγοντα για την επιτυχημένη πορεία της εταιρίας μας.

Με κύριο εργαλείο, ένα σύστημα αξιολόγησης απόδοσης το οποίο εξασφαλίζει τη δίκαιη διαχείριση και έχει ως βασικό όρο την ειλικρινή επικοινωνία, στη Νέα Οδό,
επιβραβεύουμε την προσπάθεια, εντοπίζουμε τα ταλέντα, καλλιεργούμε τις δεξιότητες και στηρίζουμε την εξέλιξη των ανθρώπων μας.

Οι προσδοκίες μας από τους παρόντες και μελλοντικούς συνεργάτες μας αναλύονται πλήρως στις Αξίες μας.
Αποδοτικότητα και αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα, ακεραιότητα, αφοσίωση, συνεχής προσπάθεια ανάπτυξης,
ομαδικό πνεύμα και αποτελεσματική επικοινωνία, είναι απαραίτητα χαρακτηριστικά.

Οι μέθοδοι, καθώς και τα συστήματα διαχείρισης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού της Νέας Οδού,
μας καθοδηγούν στην επιλογή των κατάλληλων συνεργατών, των οποίων την περαιτέρω προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη στηρίζουμε μέσω εκπαιδευτικών και άλλων προγραμμάτων.

Καθ’ όλη τη διάρκεια της συνεργασίας μας με τους εργαζόμενους της εταιρίας, αναγνωρίζουμε την προσπάθεια,
εντοπίζουμε τα ταλέντα και στηρίζουμε την εξέλιξή τους με σεβασμό στη διαφορετικότητα και την πρωτοβουλία.

Η εταιρεία μας διαχειρίζεται τα προσωπικά δεδομένα των υποψηφίων βάσει της Πολιτικής Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.