ΜΥΚΟΝΟΣ Ζητούνται πωλήτριες για κατάστημα ενδυμάτων

  • Υπάλληλοι Καταστήματος, Σύμβουλος Πωλήσεων, Πωλητής Καταστήματος

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 4 μήνες πριν

  • Μύκονος

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Μηνιαία
  • icon
    Shift Κυλιόμενο
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δεν Ορίστηκε

ΜΥΚΟΝΟΣ Ζητούνται πωλήτριες για κατάστημα ενδυμάτων υποδηματων ΧΩΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ

Ζητούνται πωλήτριες για κατάστημα ενδυμάτων υποδημάτων στη ΧΩΡΑ.

Απαραίτητη γνώση αγγλικών κ προϋπηρεσία.

Παρέχεται διαμονή

Αποστολή Βιογραφικού: sotiriagoylopoulou@yahoo.gr

Ζητούνται πωλήτριες για κατάστημα Ενδυμάτων Υποδημάτων

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της λιανικής πώλησης ενδυμάτων, ζητά Πωλητή / Πωλήτρια για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Δεξιότητες

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελίες εργασίας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

εύρεση εργασίας

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.