ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ αναζητά Τεχνικό Λευκών Συσκευών Μαγούλα Αττικής

  • Τεχνικός Λευκών Συσκευών
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 4 μήνες πριν
  • Μαγούλα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Τεχνικός
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Τεχνικη Μορφωση

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ αναζητά Τεχνικό Λευκών Συσκευών - Μαγούλα Αττικής

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ αναζητά Τεχνικό Λευκών Συσκευών – Μαγούλα Αττικής

Κωδικός Θέσης : ΤΛΣΜΑΓ21

Ημερομηνία ανάρτησης αγγελίας : 14/5/2021

Στην Κωτσόβολος, μέλος τους διεθνούς ομίλου Dixons Carphone, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις.
Γι’ αυτό εδώ, θα βρεις μια εταιρεία που εστιάζει στην τεχνολογία και την καινοτομία, αλλά πρώτα απ’ όλα πιστεύει
και επιδιώκει τη συνεχή εξέλιξη των 2.600 ανθρώπων της. Τα νούμερά μας; 93 καταστήματα,
2 σύγχρονα εκπαιδευτικά κέντρα και περισσότερες από 50.000 ώρες εκπαίδευσης τον χρόνο, αφιερωμένες στους ανθρώπους μας
Ο στόχος μας; Να σχεδιάζουμε το αύριο και να φέρνουμε, πρώτοι, νέες τεχνολογίες που θα κάνουν τη ζωή όλων μας καλύτερη.

Θέλεις και εσύ να γίνεις μέλος της ομάδας του επισκευαστικού μας κέντρου στη Μαγούλα ως Τεχνικός Λευκών Συσκευών;

Join us and be part of the evolution!

 Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

Συντήρηση και επισκευή ψυγείων, πλυντηρίων, φούρνων, εστιών και ηλεκτρικών κουζινών

Τι αναζητούμε;

Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

Πάθος για την τεχνολογία

Εστίαση στην επίτευξη απαιτητικών στόχων

Ομαδικό πνεύμα

Δίψα για εκπαίδευση και ανάπτυξη

Και παράλληλα

Κάτοχος αδείας Ηλεκτροτεχνίτη (απαραίτητη Αδεια Ηλεκτροτεχνίτη)

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε ανάλογη θέση επισκευής και συντήρησης λευκών συσκευών

Καλή χρήση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ

Δίπλωμα Οδήγησης

Επιθυμητές τεχνικές γνώσεις Ψυκτικού

Τι προσφέρουμε;

Πιστοποίηση Τεχνικής Εκπαίδευσης από το Training Academy της Κωτσόβολος, έπειτα από 2 εβδομάδες εκπαίδευση στο κεντρικό επισκευαστικό μας κέντρο στη Μαγούλα

Συνεχή εκπαίδευση και σεμινάρια σε νέες τεχνολογίες και τεχνικές

Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης σε ανώτερα level τεχνικών ειδικοτήτων

Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων

Ομαδική ασφάλιση

Σας ενδιαφέρει η αγγελία;

Κάντε την αίτηση σας τώρα…

και επιδιώκει τη συνεχή εξέλιξη των 2.600 ανθρώπων της. Τα νούμερά μας; 93 καταστήματα, 2 σύγχρονα εκπαιδευτικά κέντρα
και περισσότερες από 50.000 ώρες εκπαίδευσης τον χρόνο, αφιερωμένες στους ανθρώπους μας. Ο στόχος μας;
Να σχεδιάζουμε το αύριο και να φέρνουμε, πρώτοι, νέες τεχνολογίες που θα κάνουν τη ζωή όλων μας καλύτερη.

εύρεση εργασίας στο ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria