ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ αναζητά HR Services Assistant

  • HR ,Υπαλληλο Γραμματειακής & Διοικητικής Υποστήριξης
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 3 εβδομάδες πριν
  • Βόρεια ΠροάστιαΕλλάδα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: HR Generalist
  • icon

ΥΠΟΒΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ
Περιγραφή Θέσης

Στην Κωτσόβολος, μέλος τους διεθνούς ομίλου Dixons Carphone, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις.
Γι’ αυτό εδώ, θα βρεις μια εταιρεία που εστιάζει στην τεχνολογία και την καινοτομία, αλλά πρώτα απ’ όλα πιστεύει
και επιδιώκει τη συνεχή εξέλιξη των 2.600 ανθρώπων της. Τα νούμερά μας; 93 καταστήματα, 2 σύγχρονα εκπαιδευτικά κέντρα
και περισσότερες από 50.000 ώρες εκπαίδευσης τον χρόνο, αφιερωμένες στους ανθρώπους μας. Ο στόχος μας;
Να σχεδιάζουμε το αύριο και να φέρνουμε, πρώτοι, νέες τεχνολογίες που θα κάνουν τη ζωή όλων μας καλύτερη.

Join us and be part of the evolution!

  Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

Έλεγχος και υποβολή προγραμμάτων στο Εργάνη

Έλεγχος και διαχείριση εσωτερικών συστημάτων HR

Συμμετοχή σε θέματα μισθοδοσίας, όπως συγκέντρωση/καταχώρηση αδειών, συγκέντρωση προσλήψεων κτλ.

Διαχείριση εσωτερικών αιτημάτων (πχ βεβαιώσεις εργαζομένων)

Διατήρηση φυσικού και ψηφιακού αρχείου

Αποτελεσματική συνεργασία με όλα τα τμήματα

 Τι αναζητούμε;

Δυνατότητα εργασίας με deadlines και υπευθυνότητα

Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση των εσωτερικών μας πελατών

Άνεση στην επικοινωνία (γραπτός και προφορικός λόγος)

Οργανωτικές δεξιότητες & ομαδικότητα

 Και παράλληλα

Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ

Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office)

Απαραίτητη γνώση Εργάνη

Βασικές γνώσεις εργασιακών θεμάτων

Γνώση αναφορικά με την Κυπριακή μισθοδοσία και νομοθεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

 Τι προσφέρουμε;

Συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες

Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης

Ομαδική ασφάλιση

Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας

Δράσεις wellbeing

 Tags: ΒΟΗΘΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria