• icon
    Μισθός Euro Δεν Ορίστηκε / Μηνιαία
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Ηλεκτρολόγος
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

Κωτσόβολος αναζητά για την Αποθηκη Μαγουλας Ηλεκτρολόγο - Συνοδηγό

Κωτσόβολος αναζητά για την Αποθηκη Μαγουλας Ηλεκτρολόγο – Συνοδηγό

Ηλεκτρολόγος/Συνοδηγός – Μαγούλα Αττικής

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Στην Κωτσόβολος, μέλος τους διεθνούς ομίλου Dixons Carphone, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις. Γι’ αυτό εδώ, θα βρεις μια εταιρεία που εστιάζει στην τεχνολογία και την καινοτομία, αλλά πρώτα απ’ όλα πιστεύει και επιδιώκει τη συνεχή εξέλιξη των 2.600 ανθρώπων της. Τα νούμερά μας; 93 καταστήματα, 2 σύγχρονα εκπαιδευτικά κέντρα και περισσότερες από 50.000 ώρες εκπαίδευσης τον χρόνο, αφιερωμένες στους ανθρώπους μας. Ο στόχος μας; Να σχεδιάζουμε το αύριο και να φέρνουμε, πρώτοι, νέες τεχνολογίες που θα κάνουν τη ζωή όλων μας καλύτερη.

Θέλεις και εσύ να γίνεις μέλος της ομάδας της Αποθήκης μας στη Μαγούλα ως Ηλεκτρολόγος/ Συνοδηγός;

Join us and be part of the evolution!

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Εκτέλεση συνδέσεων κουζίνας, εγκαταστάσεις πλυντηρίων και συντονισμό TV
  • Φόρτωση προϊόντων που πρέπει να παραδοθούν στους πελάτες από την ράμπα της Αποθήκης στο φορτηγό
  • Παράδοση προϊόντων που αναγράφονται στο Δελτίο Αποστολής/ Τιμολόγιο/ Απόδειξη Λιανικής και επιβεβαίωση με την υπογραφή του πελάτη για την παραλαβή τους
  • Αποσυσκευασία των ειδών κατά την παράδοσή τους προκειμένου να ελεγχθούν από τους πελάτες ως προς την αρτιότητα των εξωτερικών τους χαρακτηριστικών, συλλογή των απορριμμάτων και απόρριψη στον πλησιέστερο κάδο ανακύκλωσης

Τι αναζητούμε;

  • Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πάθος για την τεχνολογία
  • Εστίαση στην επίτευξη απαιτητικών στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δίψα για εκπαίδευση και ανάπτυξη

Και παράλληλα

  • Πτυχίο Λυκείου/ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια ηλεκτρολόγου Α ειδικότητας

Τι προσφέρουμε;

  • Συνεχή εκπαίδευση στο σωστό τρόπο παράδοσης, εγκατάστασης και σύνδεσης προϊόντων με νέες τεχνολογίες
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας
  • Δράσεις wellbeing

Ψάχνεις για εργασία; Ελα στο ergasia.gr ΤΩΡΑ !!

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.