ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ αναζητά Αρχιτέκτονα Μηχανικό

  • Mechanic Engineer Μηχανικοί ,Αρχιτέκτονες
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 2 μήνες πριν
  • Νέο Ηράκλειο

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Αρχιτέκτονας
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Architect (Αρχιτέκτων|Μηχανικός)

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Στην Κωτσόβολος, μέλος τους διεθνούς ομίλου Dixons Carphone, πιστεύουμε σε όλα όσα έχεις να προσφέρεις.
Γι’ αυτό εδώ, θα βρεις μια εταιρεία που εστιάζει στην τεχνολογία και την καινοτομία, αλλά πρώτα απ’ όλα
πιστεύει και επιδιώκει τη συνεχή εξέλιξη των 2.600 ανθρώπων της. Τα νούμερά μας; 93 καταστήματα,
2 σύγχρονα εκπαιδευτικά κέντρα και περισσότερες από 50.000 ώρες εκπαίδευσης τον χρόνο,
αφιερωμένες στους ανθρώπους μας. Ο στόχος μας; Να σχεδιάζουμε το αύριο και να φέρνουμε,
πρώτοι, νέες τεχνολογίες που θα κάνουν τη ζωή όλων μας καλύτερη.

Θέλεις και εσύ να γίνεις μέλος της ομάδας Store Commercialization ως Architect (Αρχιτέκτων|Μηχανικός);

Join us and be part of the evolution!

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:
  • Σχεδιασμός σύγχρονων καταστημάτων και επιμέρους αρχιτεκτονικές βελτιώσεις
  • Σχεδιασμός και μελέτη εφαρμογής των In Store Experience Points
  • Διαμόρφωση και στρατηγικός σχεδιασμός σύγχρονων Retail In Store Customer Journeys
  • Επικοινωνία με προμηθευτές, παρακολούθηση της ροής και κόστους παραγωγής
Τι αναζητούμε;
  • Δυναμική, οργανωτική προσωπικότητα με υψηλό αίσθημα ομαδικότητας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων
  • Δυνατότητα εργασίας με deadlines και υπευθυνότητα
  • Δημιουργική σκέψη κι εφαρμογή καινοτόμων πρακτικών
Και παράλληλα
  • Πτυχίο Αρχιτέκτονα Μηχανικού
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση ArchiCAD, Sketch Up,
  • Πολύ καλή γνώση Photoshop, Illustrator
  • Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
Τι προσφέρουμε;
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας
  • Δράσεις wellbeing

ΥΠΟΒΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΑΙΤΗΣΗ

εύρεση εργασίας στο ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria