Η TAST GROUP αναζητεί Επιθεωρητές Πωλήσεων

  • Επιθεωρητής Πωλήσεων

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 2 μήνες πριν

  • Αττική

  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Ο όμιλος “TAST GROUP” (Lavish Care, Quickgel), με έδρα στην Θεσσαλονίκη και παρουσία μεγαλύτερη από 20 χρόνια στην ελληνική αγορά στην παραγωγή και εμπορία προϊόντων αισθητικής και ομορφιάς και με ένα ιδιαίτερα δυναμικό και αναπτυσσόμενο πελατολόγιο στον χώρο των φαρμακείων και των κομμωτηρίων & barber shop, επιθυμεί να προσλάβει για την στελέχωση των νέων εγκαταστάσεων της “Ζώνης Νοτίου Ελλάδος” με έδρα στην Αττική

Επιθεωρητές Πωλήσεων (ΕΠ.ΠΩΛ.ΖΝΕ.01_09/2021)

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Παρουσίαση και προβολή των προϊόντων και των παραγωγικών δυνατοτήτων του ομίλου προς τους υπάρχοντες και νέους πιθανούς πελάτες – συνεργάτες – του ομίλου.
  • Παρακολούθηση και έλεγχος υφιστάμενου πελατολογίου και προσέγγιση νέων πελατών.
  • Υποστήριξη προωθητικών ενεργειών (AtL & BtL activities) του ομίλου προς την ελληνική αγορά.
  • Αύξηση πωλήσεων του ομίλου στις περιοχές ευθύνης. Παρακολούθηση και πραγματοποίηση προγραμματισμένων εισπράξεων.
  • Καθοδήγηση πελατών – συνεργατών – του ομίλου για επιτυχή υλοποίηση των στόχων στην περιοχή ευθύνης τους.

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ (Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά ή Marketing) ή αποδεδειγμένη εμπειρία ετών στον χώρο των πωλήσεων προϊόντων του φαρμακευτικού κλάδου.
  • Αποδεδειγμένη ικανότητα πωλήσεων και επίτευξης στόχων (πωλήσεων & εισπράξεων).
  • Άριστη ικανότητα διαπραγμάτευσης στα πλαίσια της εμπορικής πολιτικής και προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων.
  • Ικανότητες διαχείρισης χρόνου (time management).
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και Αγγλικών.
  • Ευχάριστη και δημιουργική προσωπικότητα, επαγγελματικό προφίλ και ικανότητα παρουσίασης εναλλακτικών προτάσεων προς την διεύθυνση για την καλύτερη διαχείριση του πελατολογίου της περιοχής ευθύνης και την μεγαλύτερη ανάπτυξη των δυνατοτήτων του ομίλου.
  • Κάτοχος άδειας Ι.Χ.
  • Δυνατότητα ταξιδίων.

Παρέχονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών και Bonus επίτευξης στόχων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο, Tablet.
  • On & Off job training, συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης και μακροχρόνιας σταδιοδρομίας.

Με το πέρας της συγκέντρωσης των βιογραφικών θα πραγματοποιηθεί αυστηρή αξιολόγηση και διαλογή εκείνων που πληρούν τις απαιτούμενες προϋποθέσεις και κατά την διαδικασία των συνεντεύξεων των κατάλληλων υποψηφίων θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.