Η PYRAMIS SA ζητά να καλύψει τη θέση Γραμματειακής Υποστήριξης Δ/ΝΣΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 4 εβδομάδες πριν
  • Ελλάδα ,Θεσσαλονίκη

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπαλληλος Γραφείου
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 10 +
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Περιγραφή Εργασίας

"Pyramis

Η PYRAMIS SA ζητά να καλύψει τη θέση Γραμματειακής Υποστήριξης Δ/ΝΣΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Δ/ΝΣΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ – PYR16

Η Πυραμίς Μεταλλουργία ΑΕ είναι μια ελληνική εταιρεία, από τις μεγαλύτερες σε παραγωγή και εμπορία ολοκληρωμένων λύσεων για την κουζίνα και το μπάνιο,
με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα σε πάνω από 85 χώρες. Ιδρύθηκε το 1960 και με έδρα στη Θεσσαλονίκη, αριθμεί σήμερα πάνω από 500 εργαζομένους στην Ελλάδα
αλλά και σε ένα δίκτυο 9 θυγατρικών της εταιριών.

Με σκοπό τη συνεχή ανάπτυξη του ομίλου μας και με οδηγό το πάθος για την τελειότητα, την επιμονή και την πίστη στις αξίες μας, επιθυμούμε να προσλάβουμε

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Δ/ΝΣΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

με έδρα τις εγκαταστάσεις μας στο 17ο χλμ. Παλαιάς Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Σερρών

Η/Ο υποψήφια-ος θα είναι υπεύθυνη-ος για την εύρυθμη λειτουργία του γραφείου, τηρώντας τις εταιρικές διαδικασίες της εταιρείας

Κύρια Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Λήψη παραγγελιών
  • Τιμολόγηση
  • Διαχείριση μεταφορικών
  • Έκδοση πιστωτικών δελτίων
  • Λιανικές πωλήσεις

PYRAMIS SA Γραμματειακής Υποστήριξης Δ/ΝΣΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πάνω από 10 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο κατεύθυνσης : Οικονομικού, Λογιστικής, Διοίκησης
  • Επιθυμητή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστος χειρισμός MS Office και προγράμματος τιμολόγησης
  • Δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Μεταφορά με λεωφορείο της εταιρείας
  • Ιδιωτική Ασφάλεια

Αποστείλατε Βιογραφικό Σημείωμα με κωδικό PYR16  e-mail hrcv@pyramis.gr

Οι άνθρωποι αποτελούν για την PYRAMIS το πολυτιμότερό της κεφάλαιο. Το ανθρώπινο δυναμικό της εταιρίας εργάζεται σε ένα άρτια αξιοκρατικό και οργανωμένο περιβάλλον που σέβεται την προσωπικότητα και τη διαφορετικότητα.
Τις εργασιακές σχέσεις διέπουν αμοιβαίος σεβασμός, εμπιστοσύνη και ομαδικότητα.

Η PYRAMIS ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Η Πυραμίς Μεταλλουργία Α.Ε. σήμερα, συγκαταλέγεται ανάμεσα στις μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής ανοξείδωτων νεροχυτών παγκοσμίως, με δυναμικότητα άνω των 1,500,000 τεμαχίων ετησίως,
με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα που καλύπτει το 97% της συνολικής παραγωγής της. Τα προϊόντα της εξάγονται σε πάνω από 65 χώρες παγκοσμίως και στις 5 ηπείρους, ενώ επίσης διαθέτει δίκτυο
με 8 θυγατρικές εταιρείες σε Ρουμανία, Πολωνία, Αγγλία, Γερμανία, Βουλγαρία, Τσεχία, Ιταλία και Ρωσία.
Σε ισχύς βρίσκεται επίσης εμπορική συμφωνία για την αποκλειστική χρήση του εμπορικού σήματος & διάθεσης των προϊόντων Πυραμίς από την ανεξάρτητη εταιρία Pyramis UAE  για τα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα.

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria