Ι.Μ.Κυριακίδης Α.Ε, ζητεί Σύμβουλο Τεχνικής Υποστήριξης Αθήνα

  • Τεχνολογία
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 4 εβδομάδες πριν

  • icon
    Αριθμός Κενών Θέσεων 1 θέση
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Σύμβουλος
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 4 χρόνια
  • icon

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία

Η εταιρεία Ι.Μ. Κυριακίδης Α.Ε, ηγέτης στο χώρο των in vitro διαγνωστικών προϊόντων, ζητεί να προσλάβει Σύμβουλο Τεχνικής Υποστήριξης με έδρα την Αθήνα, για την υποστήριξη του χαρτοφυλακίου των πελατών της.

Σύμβουλος Τεχνικής Υποστήριξης

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εγκαθιστά, συντηρεί και επισκευάζει τον τεχνικό εξοπλισμό που διαθέτει η Εταιρεία.
  • Συμβουλεύει τους πελάτες σχετικά με τις απαιτήσεις εγκατάστασης και της καλής χρήσης του εξοπλισμού,
  • Επικοινωνεί με τους Πελάτες, και προωθεί την εικόνα της εταιρείας
  • Συμμετέχει στην παραλαβή του εξοπλισμού
  • Συμμετέχει σε συνέδρια και εταιρικές εκδηλώσεις
  • Εφαρμόζει πιστά τα μέτρα διασφάλισης ποιότητας, τα οποία προκύπτουν από το Σύστημα ISO της Εταιρείας.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Βιοϊατρικής τεχνολογίας ή Ηλεκτρονικού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών στο πεδίο των in vitro διαγνωστικών προϊόντων.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και μηχανογραφημένων εφαρμογών διαχείρισης γραφείου.
  • Δίπλωμα Οδήγησης.
  • Δυνατότητα για επαγγελματικά ταξίδια.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες

Αιτηση Βιογραφικο εδω

Σήμερα η Ι.Μ. Κυριακίδης Α.Ε. αποτελεί βασικό συνεργάτη δημοσίων και ιδιωτικών φορέων καθώς και μια από τις κορυφαίες και ιστορικές εταιρείες τεχνολογιών υγείας στην Ελλάδα. Επενδύουμε στην ανάπτυξη και διάθεση νέων τεχνολογιών που φέρνουν νέες λύσεις και προοπτικές στην διάγνωση.

Το Όραμά μας
Να είμαστε η πλέον Άριστη εταιρεία τεχνολογιών υγείας στην Ελλάδα.

Η Αποστολή μας
Στην Ι.Μ. Κυριακίδης ΑΕ υπηρετούμε τη δημόσια υγεία. Σκοπός μας είναι να συμβάλλουμε στη δυνατότητα οργανισμών και επαγγελματιών στο χώρο της υγείας να προσφέρουν υπηρεσίες υγείας υψίστου επιπέδου.

Οι Αξίες μας
Αριστεία, Επινοητικότητα, Επαγγελματισμός, Αξιοπιστία.

Η Ιστορία μας
Από την ίδρυση της εταιρείας μας το 1979 έως σήμερα, παραμένουμε προσηλωμένοι στο να προσφέρουμε πρωτοπόρα και υψηλής ποιότητας προϊόντα τεχνολογιών υγείας αλλά και υπηρεσίες με επίκεντρο τον άνθρωπο που ξεχωρίζουν.

ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria