Η εταιρία Pyliotis Design di Casa αναζητά συνεργάτες

  • Marketing - Εμπόριο, Πωλήσεις

  • Πλήρους ή Μερικής Απασχόλησης

  • 3 εβδομάδες πριν

  • Ελλάδα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Πωλητής
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 2 χρόνια
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος/η σχολής διακόσμησης ή αντίστοιχης κατεύθυνσης

Περιγραφή Εργασίας

Pyliotis Design di Casa

Μεσσήνη

Η εταιρία εμπορίου Πλακιδίων & Ειδών Υγιεινής Pyliotis Design di Casa, αναζητά συνεργάτες για τη στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων:

Καθήκοντα Υποψηφίου:

-Εξυπηρέτηση και καθοδήγηση πελατών μέσω κατάλληλων προτάσεων σε προϊόντα και υπηρεσίες

-Επικοινωνία με συνεργαζόμενα εργοστάσια εξωτερικού για παραγγελία προϊόντων

-Παραλαβή, πώληση προϊόντων, έκδοση αποδείξεων.

-Εξυπηρέτηση πελατών και δυνατότητα διαχείρισης παραπόνων

-Προετοιμασία προσφορών σε σχεδιαστικό πρόγραμμα (π.χ. Google Sheet)

Προφίλ Υποψηφίου:

-Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ (αν είναι σχετικό με Marketing, ή εσωτερικής Αρχιτεκτονικής /διακόσμησης θα εκτιμηθεί)

-Γνώση Αγγλικής Γλώσσας

-Καλή Γνώση χειρισμού Η/Υ

-Συνεργασία και Ομαδικότητα

 Παροχές:

-Η εταιρία προσφέρει ευχάριστες συνθήκες εργασίας, διαρκή εκπαίδευση, αξιοκρατικό περιβάλλον και δυνατότητα εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους στέλνοντας το βιογραφικό τους σημείωμα στο Email της εταιρείας info@pyliotis.gr

 Η εταιρία ”Pyliotis design di casa” ιδρύθηκε το 1989 και δραστηριοποιείται στην πώληση ειδών υγιεινής, πλακιδίων, επίπλων μπάνιου και άλλων προϊόντων .
Η εταιρία εδρεύει στη Μεσσηνία και συγκεκριμένα στο ενδέκατο χιλιόμετρο, επί της Εθνικής οδού Καλαμάτας- Πύλου και κατέχει εδώ και δεκαετίες σημαντική θέση στην αγορά, χάρη στη ποιότητα των προϊόντων της και την άριστη εξυπηρετήσεων πελατών της.

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.