• icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε /
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Η Εταιρεία Telehermes αναζητεί Τεχνικό Τηλεπικοινωνιών, δικτύων, Η/Υ

Η Εταιρεία Telehermes Telecommunications LTD με έδρα στο Χαλάνδρι Αττικής, και παρουσία 40 ετών στο χώρο των Τηλεπικοινωνιών και της Τεχνολογίας,

Διανομέας μεγάλων οίκων του εξωτερικού, επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο ανθρώπινο δυναμικό της δυναμικά στελέχη

για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Τεχνικό Τηλεπικοινωνιών, δικτύων, Η/Υ.

Οι αρμοδιότητες σας:

  • Τεχνική υποστήριξη δικτύου συνεργατών (κυρίως απομακρυσμένα αλλά και ενίοτε με φυσική παρουσία)
  • Απόφοιτος 3βάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώσεις ασυρμάτων & ενσύρματων δικτύων & τηλεφωνικών κέντρων
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες , ικανότητες επίτευξης στόχων & επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Συνέπεια , εχεμύθεια
  • Προσανατολισμός στους πελάτες
  • Ομαδικότητα
  • Εμπειρία στις τηλεπικοινωνίες ή σε Η/Υ θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή δίκυκλου
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Πενθήμερη 8ωρη εργασία
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα ιδιαίτερα δυναμικό περιβάλλον
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Λίγα λόγια για την Telehermes

Η ΤΕLEHERMES ειδικεύεται στην παροχή εξοπλισμού και υπηρεσιών στον τομέα των τηλεπικοινωνιών και οργάνωσης γραφείου. Διαθέτει δυναμική παρουσία στην Ελληνική Αγορά από το 1981 και στόχος της είναι να προσφέρει ποιοτικές και εφαρμοσμένες λύσεις στους συνεργάτες της.

Η συνέπεια, η αξιοπιστία, η οργάνωση, η ευελιξία και η ειλικρίνεια είναι τα βασικά της «εργαλεία» γι’ αυτό το σκοπό. Παρακολουθώντας συνεχώς τις διεθνείς τάσεις της αγοράς στον τομέα των τηλεπικοινωνιών και επιθυμώντας να ανταποκριθεί με τον καλύτερο τρόπο στις ανάγκες του δικτύου συνεργατών της, η ΤΕLEHERMES προσφέρει άμεσες λύσεις με την μορφή προϊόντων και προηγμένων υπηρεσιών, που συμβάλλουν στον εκσυγχρονισμό κάθε επιχείρησης.

Αποστολή βιογραφικών στο hr@telehermes.com

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.