Γραμματεία σε Εταιρεία Διαχείρισης Ακινήτων

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 1 μήνα πριν
  • Ελλάδα ,Νέα Σμύρνη

  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Νέα Σμύρνη – Γραμματείς – 700 €
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ζητείται για γραμματειακή υποστήριξη στην έδρα της εταιρείας στην Πλατεία Νέας Σμύρνης στο πλαίσιο ανάπτυξης του χαρτοφυλακίου ακινήτων της.

Περιγραφή Θέσης:

1. Γραμματειακή υποστήριξη
2. Επικοινωνία με ιδιοκτήτες ακινήτων, μισθωτές, μεσίτες, εταιρείες έκδοσης κοινοχρήστων, τεχνικούς κλπ
3. Τήρηση αρχείων
4. Σύνταξη εγγράφων ενημέρωσης πελατών.

Προφίλ Υποψηφίου:

1. Γυναίκα 28 έως 36 χρονών
2. Απόφοιτη ΑΕΙ/ΤΕΙ
3. Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (Internet, Word, Excel, e- mails)
4. Άριστη χρήση αγγλικών (γραπτός και προφορικός λόγος)
5. Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.

Προσφέρονται:

1. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
2. Εργασία 09 :00 – 17 :00 καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή
3. Αμοιβή 700 ευρώ καθαρά και κάλυψη ασφαλιστικών εισφορών,

infogreatwallservice@gmail.com,
τηλ. 6907749625, 2110126246, 2110159797,
αμοιβή 700€, .
10:00 έως 15:00,
τιμή 700€
Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria