• icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Επιβατών
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

Περιγραφή Εργασίας

Goldair Handling

Goldair Handling ΣΠΑΤΑ αναζητεί Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Επιβατών με Μειωμένη Κινητικότητα

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Επιβατών με Μειωμένη Κινητικότητα at Goldair Handling

Spata, Attica, Greece Part time

Description

Η Goldair Handling Α.Ε., ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Υπαλλήλους Εξυπηρέτησης Επιβατών με Μειωμένη Κινητικότητα | PRM Agents το Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών «Ελ. Βενιζέλος».

Η απασχόληση είναι ορισμένου χρόνου με προοπτικές ανανέωσης σύμβασης, καθώς παρέχονται παροχές και εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες.

Επιπλέον, η Εταιρεία προσφέρει συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες εσωτερικής εξέλιξης και ανάπτυξης.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:

Παροχή βοήθειας σε άτομα με μειωμένη κινητικότητα κατά την αναχώρηση ή την άφιξή τους

Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς αποσκευών και συνοδείας επιβατών και πληρωμάτων

Μεταφορά προμηθειών στις αίθουσες διακεκριμένων επιβατών και αποθήκευση αναλώσιμου υλικού

Διαχείριση των επιβατών εν αναμονή και προετοιμασία διάταξης ελεγκτηρίων

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

Απολυτήριο Λυκείου

Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών

Πτυχίο Αγγλικών επιπέδου Β2 (First Certificate in English ή ισοδύναμο)

Ενδιαφέρεσαι να γίνεις επαγγελματίας στον τομέα παροχής υπηρεσιών;

Έχεις πάθος για την απόκτηση νέων γνώσεων μέσα σε υψηλά πρότυπα ασφάλειας;

Είναι προτεραιότητά σου η άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;

Αλλά πάνω απ’ όλα, θέλεις να βοηθήσεις να κάνουμε όλοι μαζί τη διαφορά;

Έλα στην ομάδα μας!

Ψάχνουμε για ανθρώπους γεμάτους θέληση να γίνουν επαγγελματίες στον τομέα της παροχής υπηρεσιών.

Συμπλήρωσε την ηλεκτρονική αίτηση και επίτρεψέ μας να σου δείξουμε τον κόσμο της Επίγειας Εξυπηρέτησης.

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελίες εργασίας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

εύρεση εργασίας

Goldair Handling’s team is growing year by year. Recently, our company employed more than 3500 employees. It has also been listed from ICAP group on the 25th position among 500 companies as the number of its employees has been increased by 15% in 2016 and 2017.

The key of our success and growth across all sectors of activity is our people. For this reason, the company fosters an inclusive environment that empower our people to thrive and succeed regardless of gender, age, racial origin, religion or any other form of discrimination. We provide equal opportunities for all to develop,

• thus 99% of the job openings in our company are filled internally.

We continuously work on offering our people a workplace that meets health & safety standards through systematic audits and assessments of safety performance. Our culture is a zero-accident culture thus health & safety is an important factor in all of our strategic decision makings.

Get ready for your career to take off!

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.