• icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Μηνιαία
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Οδηγός
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

Περιγραφή Εργασίας

Goldair Handling

GOLDAIR Αερολιμένας Ζακύνθου αναζητεί Οδηγό

Zakinthos, Ionian Islands, Greece Outstations Contract

Η Goldair Handling, ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Οδηγούς για τον Αερολιμένα Ζακύνθου.

Η απασχόληση είναι εποχική με προοπτικές ανανέωσης σύμβασης, καθώς παρέχονται παροχές και εκπτώσεις από συνεργαζόμενες εταιρείες. Επιπλέον, η Εταιρεία προσφέρει συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες εσωτερικής εξέλιξης και ανάπτυξης.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:

  • Ασφαλής μεταφορά επιβατών και πληρωμάτων από και προς το αεροσκάφος, καθώς και VIP προσώπων σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας εντός προκαθορισμένου χρόνου
  • Τήρηση κανόνων κυκλοφορίας στην περιοχή κίνησης αεροσκαφών

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου