ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ ΑΒΕΕ προσλαμβάνει Υπάλληλο Τμήμα Διαγωνισμών

  • Υπάλληλος Τμήμα Διαγωνισμών
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 4 εβδομάδες πριν
  • ΚρυονέριΕλλάδα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπαλληλος Γραφείου
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

 Πλήρης Απασχόληση
 ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ

Περιγραφή Θέσης

Η Γευσήνους, μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα
και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες βιομηχανικών εταιριών, εταιριών παροχής υπηρεσιών, νοσοκομειακών μονάδων, εκπαιδευτικών οργανισμών κ.λπ.

ζητά

Υπάλληλο για την στελέχωση Τμήματος Διαγωνισμών

Καθήκοντα :

  • Διοικητική υποστήριξη των εργασιών του τμήματος
  • Επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας στο πλαίσιο συγκέντρωσης εγγράφων
  • Ενεργή συμμετοχή στην τελική διαμόρφωση των προσφορών της εταιρίας

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο/δίπλωμα ΑΕΙ/ΤΕΙ/Ιδιωτικού Πανεπιστημίου
  • Άριστη γνώση Office 365 (Word, Excel, PowerPoint)
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Θα συνεκτιμηθούν :

  • Επαγγελματική εμπειρία σε θέσεις με οργανωτικές αρμοδιότητες
  • Επαγγελματική εμπειρία σε Τμήμα Διαγωνισμών
  • Συστατική επιστολή εργοδότη στον οποίο παρασχέθηκαν οι παραπάνω υπηρεσίες
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών

Παροχές :

  • Ικανοποιητικός μισθός με προοπτική εξέλιξης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον»

ΥΠΟΒΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΕΔΩ

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΕΣ

Το όραμά μας είναι να προσφέρουμε καθημερινά
την καλύτερη, ποιοτικότερη και ασφαλέστερη
γευστική εμπειρία στην Ελλάδα.

Με το πέρασμα των χρόνων , η σχέση μας με τον πελάτη παραμένει πάντοτε “ζεστή”
και “δυνατή”. Oι ιδέες, η συμπεριφορά και η συνολική παρουσία των ανθρώπων μας, συνιστούν εγγύηση για την ανταγωνιστικότητα και την αξιοπιστία μας, στοχεύοντας στη διαρκή βελτίωση υπηρεσιών και προσφερόμενων προϊόντων, εναρμονιζόμενοι με τις τάσεις και την εποχή.

1992
Ίδρυση της εταιρείας από τον Μανώλη Βαβουράκη στο Ρέθυμνο Κρήτης
Η 1η Croissanterie ‘Quick και Fresh’

1994
Παροχή υπηρεσιών catering για εκδηλώσεις και συνεργασίες με τον τουριστικό κλάδο με το brand ‘Γευσήνους’

1999
Ξεκίνημα δραστηριοποίησης στα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα στην Κρήτη

2003
Έναρξη δραστηριότητας στην Αθήνα και την υπόλοιπη Ελλάδα με διευρυμένο πελατολόγιο
2007
Εξαγορά της Sodexo Alliance και έναρξη παραγωγικής δραστηριότητας στις εγκαταστάσεις της Κάτω Κηφισιάς Αττικής
Ανάπτυξη παραγωγικής μονάδας και επέκταση υπάρχοντος πελατολογίου 20 εταιρειών

2013
Έναρξη συνεργασιών με τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες της χώρας
2018
Δημιουργία υπερσύγχρονων παραγωγικών εγκαταστάσεων στο Κρυονέρι Αττικής, 10.000 τ.μ.
Απασχόληση 1.200 εργαζομένων
Διευρυμένο πελατολόγιο με πάνω από 100 πελάτες

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria