ΕΖΑ αναζητά εκπρόσωπο Πωλήσεων Off-Trade Β.Ελλάδα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Πωλητής
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Περιγραφή Εργασίας

ΕΖΑ αναζητά εκπρόσωπο Πωλήσεων Off-Trade Β. Ελλάδα

 Θεσσαλονίκη
Περιγραφή Θέσης

Eκπρόσωπο   Πωλήσεων   Off – Trade για Β.Ελλάδα

Η εταιρία ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Α.Ε. με πετυχημένη παρουσία στην Ελλάδα από το 1989 αναπτύσσεται,
μεγαλώνει και αναζητά δυναμικό, ενθουσιώδη  και σύγχρονης νοοτροπίας συνεργάτη, για τη θέση του Εκπροσώπου  Πωλήσεων
που θα αφορά  την περιοχή της Β.Ελλάδας ( Ν.Θεσσαλονίκης , Ν.Χαλκιδικής , Ν.Κιλκίς , Ν.Σερρών)

Περιγραφή θέσης:
  • Με βάση το εβδομαδιαίο πρόγραμμα επισκέψεων επιμελείται τα  σημεία λιανικής  πώλησης (αίθουσες Σ/Μ)  , με στόχο τη διεύρυνση πωλήσεων  των εταιρικών προϊόντων, στο τελικό σημείο πώλησης
  • Υλοποιεί, εστιασμένες δραστηριότητες και ειδικές προωθητικές ενέργειες με τοποθέτηση παγίων και διαφημιστικού υλικού
  • Προχωρά στην απογραφή των ελλείψεων στους εταιρικούς κωδικούς , και την έκδοση παραγγελιών σε συνεργασία με τον υπεύθυνο του καταστήματος
  • Παρακολουθεί  τις εξελίξεις της αγοράς , τις ενέργειες του ανταγωνισμού , τα παράπονα των πελατών και ενημερώνοντας  την οργάνωση μέσω του προϊσταμένου του
Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό σύστημα ανταμοιβής που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές, όπως και υψηλές μεταβλητές αποδοχές για την επιβράβευση της παραγωγικότητας και την επίτευξη των συμφωνημένων στόχων.
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση σε σχέση με τα προϊόντα και την δραστηριότητα της Εταιρίας αλλά και σε σύγχρονες μεθόδους ανάπτυξης των Πωλήσεων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Προφίλ υποψηφίου:
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ  (Επιθυμητό).
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Excel, Outlook, Word, PowerPoint)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση,  κατά προτίμηση στον χώρο (FMCG)
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Managerial Skills
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες υποψήφιους
Κωδικός αναφοράς   Θεσσαλονίκη

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ

Η Εταιρική Υπευθυνότητα αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της φιλοσοφίας και της κουλτούρας της Ελληνικής Ζυθοποιίας Αταλάντης. Σε αυτό το πλαίσιο η εταιρεία:

  • Προωθεί την υπεύθυνη κατανάλωση και απευθύνεται σε κοινό άνω των 18 ετών.
  • Υποστηρίζει τον υγιή, θεμιτό και ισότιμο ανταγωνισμό στον κλάδο, εφόσον για την εταιρεία στην αγορά χωρούν όλοι και ο υγιής ανταγωνισμός συμβάλλει στην ανάπτυξη των επιχειρήσεων.
  • Προωθεί τη φήμη της ελληνικής μπίρας σε όλον τον κόσμο.
  • Επενδύει με την ανάπτυξή της στην πρωτογενή παραγωγή μέσω του προγράμματος Συμβολαιακής Καλλιέργειας Κριθαριού, στηρίζοντας στην πράξη την τοπική αγροτική παραγωγή και τους Έλληνες γεωργούς. Με αυτό τον τρόπο εξασφαλίζει την παραγωγή κριθαριού κατάλληλης σύστασης για μεγαλύτερη απόδοση και καλή μπίρα.
  • Στέκεται πάντοτε με ευαισθησία και υπευθυνότητα στο πλευρό της κοινωνίας, με σκοπό να συμβάλλει ουσιαστικά στη βελτίωση της ποιότητας ζωής και ευημερίας.
  • Υποστηρίζει σημαντικές δράσεις Κοινωνικής Υπευθυνότητας σε εθνικό και τοπικό επίπεδο, παράγοντας αξία για τους πολίτες, τους φορείς, τους οργανισμούς και υλοποιεί δράσεις και εκδηλώσεις που προάγουν τον πολιτισμό, την τέχνη και τον αθλητισμό.
  • Συμμετέχει σε προγράμματα για την προστασία του περιβάλλοντος ενώ υιοθετεί αποτελεσματικότερες διαδικασίες και τεχνολογίες σε όλους τους τομείς λειτουργίας της, με στόχο τον περιορισμό χρήσης φυσικών πόρων και ελαχιστοποίησης του περιβαλλοντικού της αποτυπώματος.

Η Ελληνική Ζυθοποιία Αταλάντης είναι μέλος της Ελληνικής Εταιρείας Αξιοποίησης Ανακύκλωσης από την αρχή της λειτουργίας της. Μέχρι σήμερα έχει συνεισφέρει στην αγορά έξι οχημάτων συλλογής ανακυκλώσιμων συσκευασιών.

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria