Ευρωκλινική αναζητά να προσλάβει IT support (6 months contract)

  • IT - Τεχνολογία ,IT Support

  • Προσωρινη Απασχοληση

  • 6 μήνες πριν

  • Αθήνα

  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 2 χρόνια
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Περιγραφή Εργασίας

Ευρωκλινική

Η Ευρωκλινική αναζητά να προσλάβει IT support (6 months contract)

Περιγραφή θέσης

Τεχνική υποστήριξη (1st level) σε Η/Υ, δίκτυα και εκτυπωτές

Εκπαίδευση χρηστών σε συστήματα της εταιρείας όπου αυτό απαιτείται

Διάγνωση και αντιμετώπιση προβλημάτων και καθοδήγηση χρηστών

Τήρηση και εφαρμογή των διαδικασιών της πληροφορικής

 Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτος-η Τ.Ε.Ι./ Α.Ε.Ι πληροφορικής

Προϋπηρεσία 2+ έτη σε αντίστοιχη θέση

Γνώση δικτύων (TCP/ IP) και λειτουργικών συστημάτων Windows

Πολύ καλή χρήση Η/Υ σε περιβάλλον MS-Office

Ικανότητα επισκευής hardware και διάγνωσης σφαλμάτων λογισμικού

Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές ικανότητες

Ευρωκλινική

 Γνώσεις στα παρακάτω θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:

Windows Server, Office 365, Active Directory, Hyper-V, Cisco Call manager (διαχείριση), Firewalling

 Ο Όμιλος προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης
  • Συμμετοχή στο πρόγραμμα υγείας εργαζομένων Ευρωκλινικής

Παρακαλούμε  για την αποστολή του βιογραφικού σας στο cv@euroclinic.gr χρησιμοποιώντας τον κωδικό  IT.21

Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση στα γραφεία της εταιρίας μας.

Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον όμιλο μπορείτε να ακολουθήσετε το link http://www.euroclinic.gr/

 Τα στοιχεία επικοινωνίας σας θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για την αποστολή ενημερώσεων σε εσάς σχετικά με τις νέες διαθέσιμες θέσεις εργασίας στον όμιλό μας και δεν θα διαβιβασθούν ή κοινοποιηθούν προς οποιονδήποτε τρίτο.

Σε περίπτωση που δεν συναινείτε στην διατήρηση του βιογραφικού σας στην βάση δεδομένων της εταιρίας μας για τους επόμενους 12 μήνες, έχετε το δικαίωμα και την δυνατότητα διαγραφής προωθώντας την επιθυμία σας στο e-mail cv@euroclinic.gr

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.