Ευρωκλινική αναζητά να προσλάβει Developer

  • Τεχνολογία ,Developers
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 2 εβδομάδες πριν
  • ΑθήναΕλλάδα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Developer
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 2 χρόνια
  • icon

Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο τομέα πληροφορικής
  • Καλή γνώση  VB.NET ή C#, ASP, HTML, Javascript, SQL Server
  • Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρία σε ανάπτυξη Web εφαρμογών
  • Ομαδικό πνεύμα, ανεπτυγμένη ικανότητα αναλυτικής σκέψης, προγραμματισμού και οργάνωσης & Ευελιξία στον τρόπο σκέψης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
Αρμοδιότητες:
  • Ανάπτυξη in-house εφαρμογών
  • Διαχείριση και συντήρηση βάσεων δεδομένων
  • Υποστήριξη χρηστών και την επίλυση προβλημάτων λογισμικού
 Ο Όμιλος  προσφέρει:
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης
  • Παροχή benefits club card με σημαντικά προνόμια

Παρακαλούμε  για την αποστολή του βιογραφικού σας ΕΔΩ χρησιμοποιώντας τον κωδικό  DEV.21

Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση στα γραφεία της εταιρίας μας.

Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

 Τα στοιχεία επικοινωνίας σας θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για την αποστολή ενημερώσεων σε εσάς σχετικά με τις νέες διαθέσιμες θέσεις εργασίας στον όμιλό μας και δεν θα διαβιβασθούν ή κοινοποιηθούν προς οποιονδήποτε τρίτο. Σε περίπτωση που δεν συναινείτε στην διατήρηση του βιογραφικού σας στην βάση δεδομένων της εταιρίας μας για τους επόμενους 12 μήνες, έχετε το δικαίωμα και την δυνατότητα διαγραφής προωθώντας την επιθυμία σας στο e-mail cv@euroclinic.gr

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον όμιλο μπορείτε να ακολουθήσετε το link http://www.euroclinic.gr/

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria