Μισθός Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων  / Μηνιαία
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Εκπαιδευση
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Executive Options ΜΑΡΟΥΣΙ αναζητά Καθηγητή καθηγήτρια Ελληνικής γλώσσας

Καθηγητή/τρια Ελληνικής ως ξένης γλώσσας

  • Αιγιαλείας, Μαρούσι 151 25, Ελλάδα
  • Οι εργαζόμενοι μπορούν να δουλεύουν εξ αποστάσεως
  • Μερικής απασχόλησης

Περιγραφή εταιρείας

Η Executive Options είναι εταιρεία παροχής καινοτόμων εκπαιδευτικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών που καλύπτουν σφαιρικά και πολυδιάστατα τις ανάγκες των πελατών της και ενδιαφέρεται να συνεργαστεί με νέους επιστήμονες για παροχή υπηρεσιών σε δημόσιους φορείς. Διαθέτει σύγχρονη και λειτουργική υποδομή με έμπειρο ανθρώπινο δυναμικό διαφόρων επιστημονικών ειδικοτήτων.

Περιγραφή θέσης εργασίας

Διδασκαλία Ελληνικών σε ενήλικες όλων των επιπέδων, σύμφωνα με τα εκπαιδευτικά πρότυπα της εταιρείας και τις ανάγκες του πελάτη

Συστηματική παρακολούθηση & σύνταξη μηνιαίων αναφορών προόδου για κάθε πελάτη

Προσόντα

Απαραίτητη διδακτική εμπειρία από 4 έτη και άνω στην εκπαίδευση ενηλίκων

Πανεπιστημιακό πτυχίο Ελληνικής Φιλολογίας

Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στη διδασκαλία της ελληνικής ως δεύτερης/ξένης γλώσσας επιθυμητός

Άριστη γνώση Αγγλικών

Γνώση και διαχείριση Η/Υ (MS Office)

Ικανότητα διαχείρισης ηλεκτρονικών εργαλείων για διδασκαλία μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας

Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης και μεταφορικό μέσο

Υψηλού επιπέδου ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού

Ευελιξία ωραρίου

Δυναμική κι ευχάριστη προσωπικότητα

Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Ομαδικό πνεύμα/Υπευθυνότητα

Πρόσθετες πληροφορίες

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μερική Απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές Ανάπτυξης

Τοποθεσία θέσης εργασίας

Η Executive Options είναι εταιρεία παροχής καινοτόμων εκπαιδευτικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, που καλύπτουν σφαιρικά και πολυδιάστατα τις ανάγκες των πελατών της. Διαθέτει σύγχρονη και λειτουργική υποδομή με έμπειρο ανθρώπινο δυναμικό διαφόρων επιστημονικών ειδικοτήτων. Συνεργάζεται με εταιρείες που δραστηριοποιούνται σε πεδία συμπληρωματικά προς το αντικείμενό της, προσφέροντας έτσι ένα ευρύτερο φάσμα υπηρεσιών για τις ανάγκες των πελατών της.Φιλοσοφία της Executive Options είναι ο συνδυασμός ποιότητας και ανταγωνιστικότητας. Η πραγμάτωσή της συντελείται με την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου βάση σύγχρονων και διεθνών πρακτικών.

Ψάχνεις εργασία; Μπες στο ergasia.gr και βρες τον επόμενο σταθμό της καριέρας σου!

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.