• icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δεν Ορίστηκε

Περιγραφή Εργασίας

Starlight

Εργατοτεχνίτρια κατασκευής φωτιστικών αμπαζούρ

Η εταιρία Starlight σχεδιάζει κατασκευάζει και εμπορεύεται διακοσμητικά φωτιστικά καπέλα – αμπαζούρ,
Αναζητά Εργατοτεχνίτρια  κατασκευής φωτιστικών αμπαζούρ.

    Απαραίτητη προηγούμενη προϋπηρεσία σε κλάδο υποδηματοποιίας ή ένδυσης  στο τμήμα της κατασκευής και παραγωγής.
  • Ηλικία 30-40 ετών με κάρτα ανεργίας
  • Διάθεση για εργασία
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, συνεργασία και συντονισμός στο πνεύμα της εργασίας

Starlight

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΗ STARLIGHT

Η εταιρεία μας “Starlight” παράγει και εμπορεύεται από το 1972 πολλών τύπων και ειδών μοντέρνα φωτιστικά.

Σκοπός μας είναι να εκφραστούμε δημιουργικά κάνοντας αυτό που αγαπάμε κατασκευάζοντας προϊόντα φωτισμού που μπορούν να προσφέρουν τις καλύτερες λύσεις επιλογής για τους πελάτες μας.

Μέσα από μια ευρεία γκάμα σχεδίων, χρωμάτων και μεγεθών διαθέτουμε την παραγωγή μας ικανοποιόντας τους πελάτες μας με φωτιστικά που δημιουργούν ζεστό και ευχάριστο περιβάλλον όπου και αν αυτά τοποθετηθούν.

Για περισσότερες πληροφορείς  https://www.starlightstore.gr/theseis-ergasias/?___store=greek

Αποστολή Βιογραφικού : info@starlight.gr

ergasia.gr

Προφίλ Εταιρίας:

Η εταιρία Starlight σχεδιάζει κατασκευάζει και εμπορεύεται διακοσμητικά φωτιστικά κάθε διακοσμητικου ύφους όπως καπέλα – αμπαζούρ, σκανδιναβικά φωτιστικά χρησιμοποιώντας πληθώρα υλικών με σκοπό την κατασκευη διακοσμητικών φωτιστικων.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία αναζητά Εργατοτεχνίτρια για το τμήμα Κατασκευής & Παραγωγής με σκοπο την αναπτυξη της παραγωγικότητας της επιχείρησης και κατασκευης νέων προϊόντων.

Ρολος/ Θεση εργασίας:

Εργατοτεχνίτρια παραγωγής και κατασκευής διακοσμητικών φωτιστικών.

Προφίλ Υποψηφίου:

Επιθυμητή προηγούμενη προϋπηρεσία σε κλάδο υποδηματοποιίας ή ενδυματοποιίας στο τμήμα της κατασκευής και παραγωγής.
Ηλικία 30-40 ετων με κάρτα ανεργίας
Διάθεση για εργασία
Συνέπεια, υπευθυνότητα, συνεργασία και συντονισμός στο πνευμα της εργασίας

Kύριες Αρμοδιότητες:

Κοπη Πατρον | Συναρμολόγηση | Συσκευασία καπέλων αμπαζουρ
Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος Διασφάλιση καθαριότητας και ευταξίας του χώρου εργασίας
Τακτοποίηση διαχείριση πρώτων υλών και παραγώμενων προιόντων στον βιοτεχνικό χώρο
Απαραίτητα προσόντα:

Χειροτεχνικές Δεξιότητες ( κοπή υλικών και συναρμολόγηση αντικειμενων, πλισάρισμα )
Εξοικείωση Συγκόλλησης υλικων σε φυλλα ή ρολλά οπως χαρτί, pvc, υφασματα με το χέρι.

Προφίλ Εταιρίας: Η εταιρία Starlight σχεδιάζει κατασκευάζει και εμπορεύεται διακοσμητικά φωτιστικά κάθε διακοσμητικού ύφους όπως καπέλα – αμπαζούρ, σκανδιναβικά φωτιστικά χρησιμοποιώντας πληθώρα υλικών με σκοπό την κατασκευή διακοσμητικών φωτιστικών. Περιγραφή θέσης εργασίας: Η εταιρία αναζητά Εργατοτεχνίτρια / η για το τμήμα Κατασκευής & Παραγωγής με σκοπο την αναπτυξη της παραγωγικότητας της επιχείρησης και κατασκευης νέων προϊόντων. Ρολος/ Θεση εργασίας: Εργατοτεχνίτρια / ης παραγωγής και κατασκευής διακοσμητικών φωτιστικών Προφίλ Υποψηφίου: Επιθυμητή προηγούμενη προϋπηρεσία σε κλάδο υπόδησης ή ένδυσης στο τμήμα της κατασκευής και παραγωγής. Ηλικία 30-40 ετων με κάρτα ανεργίας Διάθεση για εργασία Συνέπεια, υπευθυνότητα, συνεργασία και συντονισμός στο πνεύμα της εργασίας Kύριες Αρμοδιότητες: Κοπή Πατρόν | Συναρμολόγηση | Συσκευασία καπέλων αμπαζουρ Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος Διασφάλιση καθαριότητας και ευταξίας του χώρου εργασίας Τακτοποίηση διαχείριση πρώτων υλών και παραγώμενων προϊόντων στον βιοτεχνικό χώρο Απαραίτητα προσόντα: Χειροτεχνικές Δεξιότητες ( κοπή υλικών και συναρμολόγηση αντικειμένων, πλισάρισμα ) Εξοικείωση Συγκόλλησης υλικών σε φυλλα ή ρολλά οπως χαρτί, pvc, υφασματα με το χέρι.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.

Δεξιότητες εργασίας