Εμπορικό κατάστημα στην Πλάκα αναζητά πωλητές/πωλήτριες

  • Marketing - Εμπόριο, Πωλήσεις, Πωλητές/Πωλήτριες

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 6 ημέρες πριν

  • Αθήνα

  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Περιγραφή Εργασίας

πωλητές/πωλήτριες

Πλάκα Αθήνα

Εμπορικό κατάστημα στην Πλάκα αναζητά πωλητές/πωλήτριες πλήρους απασχόλησης.

Πωλητές/Πωλήτριες

Βασικές αρμοδιότητες:

• Εξυπηρέτηση πελατών
• Συμβολή στην επίτευξη στόχων του καταστήματος και κατ’ επέκταση στην επίτευξη των εταιρικών στόχων
• Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες
• Υλοποίηση λειτουργικών διαδικασιών στο χώρο της πώλησης

Απαραίτητα προσόντα:

• Άνεση στην επικοινωνία
• Γνώση Αγγλικών
• Επιθυμητή η γνώση άλλων γλωσσών

Επιπλέον προσόντα:

• Συνέπεια και επαγγελματισμός
• Διάθεση για βελτίωση των γνώσεων και συνεχή εξέλιξη
• Δυναμική προσωπικότητα με προσανατολισμό την κάλυψη αναγκών του πελάτη

Παροχές:

• Συνεχείς εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Αιτήσεις στο hr@greekways.gr

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.