Εμπορική εταιρεία αναζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων

  • Πωλήσεις, Πωλητές/Πωλήτριες, Υπεύθυνος Πωλήσεων, Marketing - Εμπόριο

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 3 μήνες πριν

  • Αθήνα

  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δεν Ορίστηκε

Περιγραφή Εργασίας

Υπεύθυνο Πωλήσεων

Εμπορική εταιρεία με αντικείμενο τα είδη δώρου και διακόσμησης, αναζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Επισκέψεις – επικοινωνία σε υπάρχοντες πελάτες
  • Εντοπισμός & ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Έρευνα & παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς & του ανταγωνισμού
  • Προετοιμασία προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις προϊόντων
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχου

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus πωλήσεων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Αιτήσεις στο hr@greekways.gr

ergasia.gr

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.

Δεξιότητες εργασίας