DOMUS αναζητά ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Γραμματέας
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 2 χρόνια
  • icon

Περιγραφή Θέσης

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
Ζητάμε να προσλάβουμε μία νέα συνεργάτιδα που επιθυμεί να εργαστεί με όρεξη και υπευθυνότητα και να κάνει καριέρα ως Γραμματεύς.
Η εταιρία

Η Domus είναι ελληνική βιομηχανία, εταιρεία υψηλού κύρους και leader στον κλάδο της, με παρουσία δεκαετιών στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό, υψηλής ποιότητας προϊόντα και ανεπτυγμένη εσωτερική οργάνωση.

Η θέση

Εργάζεται ως Γραμματεύς. Απευθύνεται στην Υπεύθυνη Γραφείου του Διευθύνοντος Συμβούλου. Αναλαμβάνει και υλοποιεί εργασίες της καθημερινότητας υποστηρίζοντας την εύρυθμη λειτουργία του Τμήματος, συνεισφέροντας στην εξοικονόμηση χρόνου της Προϊστάμενής της και στη βέλτιστη απόδοση του Τμήματος.

Η κατάλληλη υποψήφια

Προϋπόθεση να της αρέσει η δουλειά της Γραμματείας / Υποστήριξης και την επιλέγει για την καριέρα της.

  • απόφοιτη Ανώτατης Σχολής ή Ιδιωτικής Σχολής
  • χειρίζεται πολύ καλά το MS Office (word, excel, outlook) και το Internet
  • έχει έφεση και ευχέρεια στην Μηχανογράφηση
  • γνωρίζει καλά την αγγλική γλώσσα
  • είναι έως 30 ετών
  • προϋπηρεσία 2 ετών σε θέση Υπαλλήλου Γραφείου θα εκτιμηθεί
Καθοριστικά για την επιτυχία στη θέση

Είναι αξιόπιστη, υπεύθυνη και συνεπής. Είναι επιμελής και της αρέσει η οργάνωση. Επιδιώκει την επίτευξη αποτελεσμάτων. Ικανή να επικοινωνήσει και να συνεργασθεί με όλα τα ιεραρχικά επίπεδα. Έχει όρεξη για δουλειά.

Η εταιρεία προσφέρει εργασία σε περιβάλλον με υγιείς σχέσεις συνεργασίας, οργανωμένο, με τεχνογνωσία και πρόσβαση στη γνώση. Οι αποδοχές της θέσης είναι ανταγωνιστικές. Παρέχεται ομαδική ιδιωτική ασφάλιση και υπάρχει διαρκής επιμόρφωση.

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στα ελληνικά με πρόσφατη φωτογραφία .

Κωδικός θέσης SECR1.

Όλες οι αιτήσεις είναι εμπιστευτικές. Θα ενημερωθούν μόνον οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στις ανάγκες της εταιρείας.

Κλειδαριές & Συστήματα Ασφαλείας

Θηβών 208 – 210

Αγ.Ι.Ρέντης, Τ.Κ. 182 33

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

DOMUS. Το πιστεύουμε, το κάνουμε!

Αυτό που πιστεύουμε είναι, εν τέλει, αυτό που κάνουμε. Γι’ αυτό στη DOMUS το τρίπτυχο ΠΟΙΟΤΗΤΑ – ΑΣΦΑΛΕΙΑ – ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ είναι το πλαίσιο μέσα στο οποίο κινούμαστε και θα συνεχίσουμε να πορευόμαστε.

Η DOMUS παράγει πάνω από 500 είδη, κάνει εμπόριο στην Ελλάδα και στο εξωτερικό σε όλους τους τομείς της ασφάλειας, καταφέρνοντας να προσφέρει στον καταναλωτή ότι χρειάζεται για τις επιθυμίες, αλλά και την αισθητική του.

Αναγνωρίζοντας ότι η ποιότητα και η ανάπτυξη νέων προϊόντων είναι απαραίτητοι συντελεστές της επιτυχίας της, επενδύει στην έρευνα και αυξάνει συνεχώς την προσπάθειά της για να προσφέρει προϊόντα που ανταποκρίνονται στις ανάγκες του καταναλωτή.

Το πιο σημαντικό κομμάτι της DOMUS είναι το ανθρώπινο δυναμικό της, επιλεγμένο προσεκτικά για να αποδίδει στο σύγχρονο ανταγωνιστικό κόσμο.

Η DOMUS είναι σήμερα εδώ για να κάνει τη διαφορά και να συνεχίσει την προσπάθειά της συμβάλλοντας σε έναν ασφαλέστερο και αισθητικά ομορφότερο κόσμο!

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria