Διευθυντικό Στέλεχος – Κέρκυρα

  • Διοίκηση Επιχειρήσεων ,Διευθυντής
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 2 εβδομάδες πριν

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Διευθυντης
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 2 χρόνια
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Στην Κωτσόβολος, μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, πιστεύουμε στη συνεχή εξέλιξη και ανάπτυξη της εταιρίας και των 2.600 ανθρώπων μας. Επενδύουμε στο δίκτυο των 95 καταστημάτων μας, δημιουργώντας δύο σύγχρονα εκπαιδευτικά κέντρα και μετρώντας πάνω από 53.000 ώρες εκπαίδευσης τον χρόνο. Η καινοτομία είναι το πάθος μας, σχεδιάζουμε το αύριο, και εδώ και 69 χρόνια φέρνουμε πρώτοι τις τεχνολογικές εξελίξεις για μια καλύτερη ζωή.

Θέλεις κι εσύ να γίνεις μέλος της ομάδας των καταστημάτων μας ως Διευθυντικό Στέλεχος;

Join us and be part of the evolution!

Κύριες αρμοδιότητες θέσης:

  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας
  • Μεγιστοποίηση ευκαιριών πώλησης και παρακολούθηση των ΚPIs του καταστήματος για την επίτευξη κερδοφορίας
  • Καθοδήγηση, εκπαίδευση και ανάπτυξη της ομάδας
  • Προώθηση πελατοκεντρικής κουλτούρας, διασφαλίζοντας υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης
  • Επιλογή υποψηφίων για τη στελέχωση του καταστήματος

Τι αναζητούμε;

  • Αποτελεσματική διαχείριση ομάδας
  • Επιχειρηματική αντίληψη και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Φυσικό ταλέντο στην επικοινωνία
  • Πάθος για την τεχνολογία
  • Εστίαση στην επίτευξη απαιτητικών στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δίψα για εκπαίδευση και ανάπτυξη

Και παράλληλα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ  / ΤΕΙ / κολεγίου
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στον χώρο των πωλήσεων
  • Εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο Διευθυντικού Στελέχους θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης H/Υ

Τι προσφέρουμε;

  • Συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρίας μας
  • Δράσεις well being

Η Κωτσόβολος βρίσκεται στα ακόλουθα κανάλια κοινωνικής δικτύωσης:

Περισσότερες πληροφορίες στο http://corporate.kotsovolos.gr.

ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria