Creta Farms Ρέθυμνο αναζητεί Εργατοτεχνίτες Κρέατος

  • Εργάτης Παραγωγής

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 3 μήνες πριν

  • Ρέθυμνο

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε / Μηνιαία
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Κρεοπώλης
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δίπλωμα Κρεοπώλη

Τίτλος : ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΚΡΕΑΤΟΣ (Code: ΕΚ_1221)(ΕΚ_1221)

Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/ΡΕΘΥΜΝΟ

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, ζητά να προσλάβει:

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΚΡΕΑΤΟΣ (Code: ΕΚ_1221), με έδρα το Ρέθυμνο, Κρήτης

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Επίτευξη των στόχων του τμήματος με ευελιξία και προσαρμοστικότητα.
  • Αυστηρή τήρηση των προβλεπόμενων διαδικασιών και ελέγχων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Βεβαίωση ή πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας κρεοπώλη.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποι μας !!!

Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελίες εργασίας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

εύρεση εργασίας

Η αποστολή των βιογραφικών σημειωμάτων γίνεται με ευθύνη των υποψηφίων, οι οποίοι είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για την αλήθεια και ακρίβεια των δηλούμενων στοιχείων ή/και εγγράφων. Με την αποστολή του βιογραφικού του σημειώματος ο κάθε υποψήφιος συναινεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2472/1997 στην επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων του, που περιέχονται στο βιογραφικό σημείωμα, καθώς και κάθε άλλου προσωπικού στοιχείου, που περιέλθει στην κατοχή της CRETA FARM  υπ’ ευθύνη του υποψηφίου με αποκλειστικό σκοπό την αξιολόγηση των ικανοτήτων των υποψηφίων για την κάλυψη της θέσης, για την οποία απέστειλαν το βιογραφικό τους, ή για την κάλυψη άλλης θέσης, για την οποία κρίνεται, κατά την επεξεργασία, ότι διαθέτει τις απαιτούμενες ικανότητες. Η CRETA FARM  μπορεί να ορίζει εργαζομένους της ή τρίτους, φυσικά ή νομικά πρόσωπα, ως πρόσωπα εκτελούντα την επεξεργασία για λογαριασμό της. Κάθε υποψήφιος έχει τα δικαιώματα ενημέρωσης και αντίρρησης των άρθρων 11 έως και 13 του ν. 2472/1997.

CRETA Farms

Η ανάπτυξη δεν σταματά  Μια ομάδα που συνεχώς μεγαλώνει.

2 Η καινοτομία είναι στο DNA μας “Εν Ελλάδι”, 0-3%, combi pack. Πάντα πρώτοι στην παγκόσμια τάση για υγιεινή διατροφή με 21 κατοχυρωμένες πατέντες, παγκοσμίως.

3 Είμαστε φιλόξενοι όπως ένα κρητικό σπιτι Κατανόηση, αλληλοσεβασμός, δημιουργία & έμπνευση.

4 Το τραπέζι είναι για όλους Μπορείς να δοκιμάσεις γεύσεις από τον Chef μας, να πιείς όσο καφέ θέλεις και να συμμετάσχεις σε γευστικές δοκιμές.

5 Οι καλύτεροι επιβραβεύονται με οικονομικά κίνητρα, ταξίδια & δώρα.

6 Ισορροπία εργασίας & προσωπικής ζωής

7 Προσφέρουμε χορηγίες σε 30 ΜΚΟ και ιδρύματα σε ολόκληρη τη χώρα.

8 Ζούμε ανάμεσα σε 8000 δέντρα και φυτά Η συνταγή της επιτυχίας.

9 Κάνουμε παρέα  Ξέρουμε τι ποτό προτιμά ο συνάδελφος και θα μάθουμε και το δικό σου.

10 Η ιδέα σου μπορεί να γίνει παγκόσμια πατέντα! Πραγματικός σχεδιασμός και υλοποίηση προϊόντων.

11 Συνεχής προσωπική ανάπτυξη & εκπαίδευση κυρίως γιατί εδώ ζούμε καλά

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.