Creta Farms προσλαμβάνει Πωλητή/τρια Κρέατος ΑΘΗΝΑ

  • Πωλήσεις
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 3 εβδομάδες πριν
  • Ελλάδα ,Αθήνα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Πωλητής
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 3 χρόνια
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

(MS_0221)
Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, ζητά να προσλάβει:

Πωλητή/τρια Κρέατος (Code: MS_0221)

με έδρα την Αθήνα, Αττικής

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη του δικτύου πωλήσεων κρέατος περιοχής
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς, ενέργειες ανταγωνισμού, παράπονα πελατών και ενημέρωση της οργάνωσης
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με πελάτες όσο και συνεργάτες χτίζοντας βάσεις αμοιβαίας εμπιστοσύνης και διαχρονικής συνεργασίας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 3ετής σχετική εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση του κλάδου (πωλητής κρέατος)
  • Απόφοιτος τουλάχιστον δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (Θα εκτιμηθεί η κατοχή τίτλου σχολής κρέατος ή σχετική επαγγελματική κατάρτιση)
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Ισχυρή επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Αναλυτική σκέψη και ικανότητα αποτελεσματικής αντιμετώπισης προβλημάτων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου και γνώστης του οδικού δικτύου Ν. Αττικής
  • Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης

 Εάν θέλετε και εσείς να γίνετε μέλος της Ομάδας μας , κάντε τώρα την αίτηση σας: http://cretafarmforms.applymycv.gr/mainsite/careers.html

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποι μας !!!

Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/

ευρεση εργασιας στο ergasia.gr

η ιστορία μας

Η πορεία μας τροφοδοτείται από το όραμά μας.

Εν αρχή ην το λάδι. Το ελαιόλαδο, από ένα νησί πλούσιο σε ελαιόδεντρα, ήλιο και φρέσκα προϊόντα μεσογειακής διατροφής. Το νησί της Κρήτης, απ’ όπου προέρχεται το ιερό δέντρο και όπου ο Στυλιανός Δομαζάκης, το 1970, ίδρυσε την πρώτη οργανωμένη μονάδα παραγωγής χοιρινού κρέατος μεγαλώνοντας τα δικά του ζώα, στη δική του φάρμα.

Τα χρόνια πέρασαν και ανέλαβαν οι σημερινοί ιδιοκτήτες, τα αδέλφια Εμμανουήλ και Κωνσταντίνος Δομαζάκης. Από τότε μέχρι τώρα, που η επιχείρηση έχει μεγαλώσει και δραστηριοποιείται στο εξωτερικό, το όραμα της εταιρείας δεν έχει αλλάξει, αλλά έχει γίνει ισχυρότερο: να μοιραστεί με τον κόσμο τη σημασία της καλής κρητικής διατροφής, την αξία του ελαιόλαδου, τη σημασία της υψηλής ποιότητας.

Μέχρι σήμερα, η Creta Farms εξακολουθεί να παράγει αγνά, υψηλής ποιότητας και γεύσης προϊόντα και έχει πάντοτε πυξίδα της τη μεσογειακή κρητική διατροφή και το βλέμμα της στραμμένο στο μέλλον και την καινοτομία.

Στην καρδιά της βρίσκονται πάντα οι άνθρωποί της και οι καταναλωτές, που εμπνέουν ο ένας τον άλλο να κάνουν τον κόσμο να ζει και να τρέφεται καλύτερα.

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria