Ανοιξη Αττικης ICAP αναζητεί Χειριστές Μηχανών Εργατες Παραγωγής

  • Χειριστής Γραμμης Παραγωγής ,Εργάτης Παραγωγής

  • Πλήρους ή Μερικής Απασχόλησης

  • 2 μήνες πριν

  • Άνοιξη

  • icon
    Μισθός Δεν Ορίστηκε Δεν Ορίστηκε / Μηνιαία
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Εργάτες/τριες Παραγωγής
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Δεν Ορίστηκε

Ανοιξη Αττικης ICAP  αναζητεί Χειριστές Μηχανών Εργατες Παραγωγής

Χειριστές Μηχανών-Εργάτες Παραγωγής

Anixi, Attica, Greece Logistics

Description

Αν δραστηριοποιείσαι στο χώρο των Logistics και αναζητάς μια μόνιμη εργασία, τότε μπορείς να αξιοποιήσεις τα προσόντα σου διεκδικώντας την θέση,

σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παραγωγής οικιακών ειδών και ειδών χαρτοπωλείο στη Ελλάδα, στην περιοχή της Άνοιξης Αττικής.

Αρμοδιότητες:

Χειρισμός μηχανών παραγωγής

Picking και Packing

Εφαρμόζεις τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας

Requirements

Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Επιθυμητή τεχνική κατάρτιση

Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Επιθυμητή εμπειρία σε χρήση μηχανών

Ανεπτυγμένες οργανωτικές δεξιότητες

Συνέπεια και μεθοδικότητα

Benefits

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Μηνιαία bonus παραγωγικότητας

Εταιρική Μετακίνηση

Απόκτηση γνώσεων και εμπειρίας

Αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας

Προοπτικές εξέλιξης

Περισσότερες πληροφορίες:

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου προκειμένου να ορίσουμε μια συνέντευξη.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας στέλνοντας email στο acholi@icap.gr και o αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου.

Στείλε μας την αίτησή σου, τώρα!

Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο icapjobs.gr και στο Facebook Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS collects and processes personal data in accordance with applicable data protection laws.

If you are a European Job Applicant see the privacy notice for further details.

ΤΩΡΑ βρες εργασία στο ergasia.gr

H ICAP Employment Solutions, απασχολεί περισσότερους από 2.500 εργαζόμενους σε εγκαταστάσεις πελατών της και είναι ο μεγαλύτερος πάροχος Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στη Ν.Α. Ευρώπη. Aπό το 1999 προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις εύρεσης και διάθεσης προσωπικού για την κάλυψη μόνιμων ή βραχυπρόθεσμων αναγκών σε εταιρείες-πελάτες της. Οι εξειδικευμένοι σύμβουλοι Ανθρώπινου Δυναμικού εφαρμόζοντας σύγχρονες πρακτικές HR, εντοπίζουν και αξιολογούν στελέχη και επαγγελματίες όλων των ειδικοτήτων, από όλους τους κλάδους της αγοράς.

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.