ΑΦΟΙ Ι.&Σ ΛΑΝΑΡΑ ΑΒΕΕ αναζητά πωλητή και υπεύθυνο ανάπτυξης δικτύου ΑΤΤΙΚΗ

  • Εμπόριο ,Πωλήσεις
  • Πλήρους Απασχολησης
  • 2 εβδομάδες πριν
  • Ελλάδα ,Τρίκαλα

  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Πωλητής
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : 1 χρόνος
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Περιγραφή Εργασίας

ΑΦΟΙ Ι.&Σ ΛΑΝΑΡΑ ΑΒΕΕ αναζητά πωλητή

Η εταιρεία ΑΦΟΙ Ι. & Σ ΛΑΝΑΡΑ ΑΒΕΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ  με έδρα τα Τρίκαλα αναζητά για άμεση απασχόληση πωλητή και υπεύθυνο ανάπτυξης δικτύου
για την περιοχή της Αττικής

Απαραίτητα Προσόντα

Καθήκοντα
Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρείας  και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της εταιρείας στην περιοχή της Αττικής

Απαιτούμενα προσόντα

-Απαραίτητη προϋπηρεσία πωλήσεων  στον τομέα των τροφίμων

-Γνώσεις Η/Υ( office , windows)

– Γνώση μιας τουλάχιστον ξένης γλώσσας

-Άριστες ικανότητες επικοινωνίας

– Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

-Δίπλωμα οδήγησης αυτοκίνητου

Η εταιρεία προσφέρει

-Πλήρη απασχόληση

-Ανταγωνιστικό Πακέτο αποδοχών

-Bonus επίτευξης στόχων

-Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Στη ΛΑΝΑΡΑΣ συλλέγουμε καθημερινά, τρόφιμα στην καλύτερη στιγμή ωρίμανσης τους και τα καταψύχουμε άμεσα με άρτια τεχνογνωσία και υπερσύγχρονο εξοπλισμό. Έτσι διασφαλίζουμε ότι θα φτάσουν στην κατάψυξή σας, όσο πιο απλά και φυσικά γίνεται.

H Αφοί Ι & Σ Λαναράς ΑΒΕΕ με το διακριτικό τίτλο ΛΑΝΑΡΑΣ Φρεσκοκαταψυγμένα Προϊόντα, δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 1948. Η έδρα της εταιρείας βρίσκεται στην κεντρική Ελλάδα, στα Τρίκαλα και αναπτύσσεται σε ένα χώρο 10 στρεμμάτων, με υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις 4500 τ.μ., σύμφωνες με τους κανονισμούς υγιεινής αλλά και την ευρωπαϊκή νομοθεσία για την παραγωγή, συντήρηση και διακίνηση προϊόντων διατροφής όπως την ορίζουν οι πιστοποιήσεις ΕΝ ISO 22000: 2005.

Η επιχείρηση ΛΑΝΑΡΑΣ ενισχύει τη δυναμική της τοπικής οικονομίας, απασχολώντας περισσότερα από 50 άτομα και αποτελεί μια από τις πλέον υγιείς επιχειρήσεις σε πανελλαδικό επίπεδο.

Διακινούμε καθημερινά περισσότερα από 1000 διεθνώς αναγνωρισμένα προϊόντα, ελληνικών και ξένων εταιρειών.
Το άρτιο δίκτυο διανομής και πωλήσεων που διαθέτουμε, καλύπτει τη Θεσσαλία, την Μακεδονία και μέρος της Ηπείρου.
Με στόλο 20 ιδιόκτητων αυτοκινήτων- ψυγείων, εξυπηρετούμε καθημερινά δεκάδες σημεία πώλησης.

Νόστιμα, θρεπτικά θαλασσινά
που μπορείτε να εμπιστεύεστε!
Τα κατεψυγμένα θαλασσινά ΛΑΝΑΡΑΣ είναι εύκολα στο μαγείρεμα
και κερδίζουν τις εντυπώσεις όσων τα δοκιμάζουν.
Διαλέξτε από τη μεγάλη μας ποικιλία κατεψυγμένων θαλασσινών υψηλής ποιότητας και αισθανθείτε ελεύθεροι να τα απολαύσετε όσο συχνά θέλετε.

ergasia.gr

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria