ΑΕ Παροχής Υπηρεσιών στον Ασπρόπυργο αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου

  • Γραμματειακή Υποστήριξη, Υπαλληλο Γραμματειακής & Διοικητικής Υποστήριξης, Υπάλληλος Γραφείου

  • Πλήρους Απασχολησης

  • 4 εβδομάδες πριν

  • Ασπρόπυργος

  • icon
    Μισθός Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων  /
  • icon
    Shift Δεν Ορίστηκε
  • icon
    Επίπεδο Εργασίας: Υπαλληλος Γραφείου
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Απόφοιτος Λυκείου

Περιγραφή Εργασίας

Υπάλληλο Γραφείου

Ασπρόπυργος

Ανώνυμη εταιρεία παροχής υπηρεσιών, με έδρα στον Ασπρόπυργο, αναζητά Υπάλληλο γραφείου για την εξυπηρέτηση των αναγκών διαχείρισης των παραγγελιών των πελατών, με καθήκοντα back Office, για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

Διαχείριση και καταχώρηση παραγγελιών πελατών – έκδοση παραστατικών διακίνησης

Επικοινωνία με τους πελάτες της εταιρείας

Διεκπεραίωση αιτημάτων πελατών

Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων

Οργάνωση γραφείου

Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα προσόντα

Άριστη γνώση προγραμμάτων MS Office

Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Προθυμία, μεθοδικότητα, συνέπεια

Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητας εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Θα εκτιμηθούν

Γνώση του προγράμματος ATLANTIS

Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

Ανταγωνιστικό (ή ικανοποιητικό) πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων

Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Δυνατότητα εξέλιξης

Ποιοί ΕΙΜΑΣΤΕ

Πάνω από 70 χρόνια πρωτοποριακής παρουσίας, εξέλιξης και ισχυροποίησης, σε συνδυασμό με τη γνώση, την τεχνολογική δύναμη και το οικογενειακό προφίλ.

Μέσα σε όλα αυτά τα χρόνια της διαδρομής μας, έχοντας ως κύριο μέλημά μας την ικανοποίηση των πελατών μας και αντιμετωπίζοντας τους με σεβασμό και επαγγελματισμό,
καταφέραμε να κερδίσουμε την εμπιστοσύνη τους, αλλά και ηγετικό ρόλο στην αγορά.

Οι αξίες μας

Η τεχνογνωσία, η αξιοπιστία και ο επαγγελματισμός, σε συνδυασμό με την αξιοπρέπεια, το σεβασμό και την οικολογική μας ταυτότητα.

Ο στόχος μας

Η συνεχής αναβάθμιση των υπηρεσιών μας, για να έχουμε ικανοποιημένους και πιστούς πελάτες.

Το όραμά μας

Με έμφαση στην εξέλιξη, στην καινοτομία, στην ποιότητα, η διατήρηση της ηγετικής μας θέσης και η ανάπτυξη σε νέες αγορές.

Η εταιρεία μας σε αριθμούς

4.500 m2

Στεγάζουν τις 2 ανεξάρτητες, κτιριακά και παραγωγικά, μονάδες του ξενοδοχειακού και του νοσοκομειακού ιματισμού.

100 Εργαζόμενοι

100 άρτια, εξειδικευμένα άτομα φροντίζουν για την καλύτερη ποιότητα των υπηρεσιών μας.

15 Φορτηγά

Καθημερινά παραδίδουμε τον ιματισμό σας με 15 ιδιόκτητα φορτηγά.

Για κάθε επιχείρηση

Μεγάλη παραγωγική ικανότητα διαχείρισης ιματισμού, για να καλύψει κάθε ανάγκη.

Αιτήσεις στο md@aproteus.gr

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελίες εργασίας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

εύρεση εργασίας

Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.