• icon
    Επίπεδο Εργασίας: Sales Representative
  • icon
    Εργασιακή Εμπειρία : Απαιτούμενη προϋπηρεσία
  • icon
    Επαγγελματικά Προσόντα Ανώτατη Μόρφωση (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Abeliona Retreat  αναζητά Sales Representative με έδρα την Αθήνα

Sales Representative

JOB INFO

Η Abeliona Retreat  αναζητά:   Sales Representative  με έδρα την Αθήνα   (κωδ. θέσης ‘SRAB2021’)

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία 3 ετών στις Πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση MS Office
  • Ευχέρεια στον χειρισμό των Social Media
  • Δυναμικός & εξωστρεφής χαρακτήρας, με άνεση στην επικοινωνία
Κύριες Αρμοδιότητες​:
  • Καθημερινή επικοινωνία με υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες με σκοπό την ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων εμπιστοσύνης και συνεργασίας με υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες​​
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
  • Τήρηση σχετικών αρχείων και παροχή αναφορών
 Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, η Εταιρία μας προσφέρει:
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • 12μηνη απασχόληση
Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία, αναφέροντας τον κωδικό θέσης

* τα στοιχεία των υποψηφίων παραμένουν εμπιστευτικά
* επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης

Ζητάς  εργασία ; Ενημερώσου για τις τελευταίες αγγελιες εργασιας  ΤΩΡΑ στο ergasia.gr

ευρεση εργασιας

Ανασυγκροτήστε τον εαυτό σας σε ένα γαλήνιο περιβάλλον

Όλοι μας έχουμε στιγμές που θέλουμε να τα αφήσουμε όλα πίσω και να δραπετεύσουμε, δίνοντας στο μυαλό και το σώμα μας λίγο χρόνο για να ανασυγκροτηθεί και να ξαναβρεί την ισορροπία του. Το Abeliona Retreat είναι το μέρος για να το κάνεις. Χτισμένο στην πλαγιά ενός βουνού, με θέα στο οροπέδιο της Αρκαδίας, μια περιοχή που από την αρχαιότητα θεωρείται χώρος μοναδικής φυσικής ομορφιάς, αλλά και πνευματικότητας.  Ένας ευλογημένος τόπος, όπου ο άνθρωπος και η φύση βρίσκονται σε αρμονία.

ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΤΕ
Με πολλά σηματοδοτημένα μονοπάτια και εξαιρετικές ποδηλατικές διαδρομές μέσα σε καταπράσινα δάση, ένα ποτάμι ιδανικό για rafting και πολλά αρχαιολογικά και μη αξιοθέατα στη γύρω περιοχή, στο Abeliona Retreat κάθε μέρα υπάρχει και κάτι καινούργιο να ανακαλύψεις.

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ
Είναι εύκολο να κατεβάσεις το ρυθμό σου και να ξαναβρείς την εσωτερική σου ηρεμία σε ένα τόσο γαλήνιο και περιτριγυρισμένο από φύση περιβάλλον. Αυτό είναι που κάνει το Abeliona Retreat ιδανικό περιβάλλον για Υoga, διαλογισμό αλλά και άλλες ομαδικές θεραπευτικές δραστηριότητες, που συχνά διοργανώνονται στο ειδικά διαμορφωμένο Yurt.

ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΘΕΙΤΕ
Ηρεμία, ενδιαφέρουσες δραστηριότητες και ένα παρθένο φυσικό τοπίο, είναι όλα χρειάζεται το μυαλό και το σώμα σας για να να αναζωογωνηθεί.Το εστιατόριο του Abeliona Retreat κι ένα menu βασισμένο σε ντόπια, πιστοποιημένα οργανικά υλικά και παραδοσιακές συνταγές, θα φροντίσει για όλα τα υπόλοιπα.
Ειδοποιήσεις εργασίας

Ενημερωθείτε για τις πιο πρόσφατες εργασίες που ταιριάζουν με τα κριτήρια αναζήτησής σας.